CLOSE

Лазерна порізка в Києві

Лазерная порезка в Киеве

Картон і папір є досить таки простими матеріалами в роботі. Якщо говорити про лазерне різання даних матеріалів, вона використовується для створення привабливих листівок, аплікацій, трафаретів і декоративних прикрас. Завдяки процесу комп’ютеризації візерунки і малюнки будь-якої складності виконуються в найкоротші терміни з найменшими витратами. Через невисоку вартість матеріалів, даний процес доступний і цікавий для створення елементів або трафаретів готових виробів.

В процесі виготовлення трафаретів з паперу пам’ятайте, що вони можуть стати багаторазовими.

За словами фахівців, вдаючись до лазерної порізки з паперу та картону можна робити цілі твори мистецтва будь-якої складності.

Головна перевага лазерної порізки – це якість виробів і швидкість.

Завдяки процесу порізки лазером наші фахівці зможуть виготовити для вас:

– картонні коробки;

– унікальні упаковки;

– привабливі листівки;

— макет;

– оформлювальну та декоративну продукцію.

Компанія “Фабрика поліграфії” пропонує вам послугу лазерної порізки в Києві. Технологія різання лазером картону і паперу користується величезною популярністю, особливо при виготовленні всіляких сувенірних і пакувальних виробів, при виготовленні рекламної продукції.

Хоч і картон є дешевим, але практичним матеріалом, проте з його допомогою створюють відмінну рекламу у фірмовому стилі. Ми виготовимо для вас як стандартні картонні вироби, так і креативні, неповторні, сувенірні та рекламні матеріали.

Наші фахівці завжди підходять творчо до виконання будь-якого Вашого замовлення. Первісне наше завдання – створити для вас привабливу рекламну продукцію, яка буде працювати.

Папір і картон є ідеальними матеріалами для лазерного різання, так як ріжуться якісно і швидко.

При криволінійної порізки картону або паперу лазером край матеріалу не підгорає і не чорніє. Можливо вирізання дуже маленьких виробів або точне вирізання невеликих або вузьких отворів. Ідеально підходить для дизайнерських листівок, конвертів, трафаретів для кави та інших виробів.

Замовляючи лазерну різку картону у нас, Ви отримуєте продукцію високої якості, з ідеальними різами, будь-якої складності, розміру і форми.

При роботі з замовленнями ми застосовуємо тільки сучасні технології, що забезпечує швидкість виконання роботи і високу якість кінцевого результату. Візитки, листівки, запрошення, буклети, листівки, брошури та багато іншого. Швидко, якісно і за хорошою ціною.