CLOSE

Поліграфія

Креативна поліграфія Київ

Поліграфічна продукція стала невід’ємною складовою діяльності будь-якої компанії, незалежно від її обсягів і сфери діяльності. На сьогоднішній день поліграфії пропонують широкий вибір поліграфічної продукції на будь-який смак і бюджет.

При цьому дуже важливо вибрати дійсно надійного партнера, який би міг на постійній основі здійснювати якісний друк вашої поліграфії в короткі терміни.

Друкарня повинна виконувати поліграфічні роботи будь-якої складності, при цьому завжди якісно і по можливості оперативно. Дизайнери беруть активну участь в початковому етапі розробки, а також в післядрукарському етапі (тиснення, шовкографія, конгрев, ламінування і тд).

Поліграфія в Києві зустрічається на кожному розі, це можуть бути як рекламні листівки, флаєри, буклети, каталоги в магазинах, так і корпоративна поліграфія у вигляді візиток, блокнотів, папок, конвертів, бланків.

Ми пропонуємо вам друк поліграфії в Києві за доступними цінами. Ми маємо сучасне обладнання, Якісні матеріали і звичайно ж професіоналів своєї справи. Постійне коло клієнтів і є гарантія якості. Дуже часто до нас звертаються, коли потрібно виконати термінову друк поліграфії і якщо у нас для цього є всі умови Ми завжди йдемо на зустріч.

Чому варто співпрацювати з нами?

1. Наші фахівці готові розробити макет майбутньої поліграфії та упаковки з нуля.

2. Ми пропонуємо вам всі види друку: цифровий друк, офсетний друк, широкоформатний .

3. Широкий асортимент поліграфічних послуг та продукції

4. Індивідуальний підхід до кожного замовника

5. Розробка при необхідності фірмового стилю з нуля.

6. Післядрукарські роботи з поліграфією

7. Доступні адекватні ціни на поліграфію

8. Сучасні потужності і матеріали

Ціна на поліграфію

Ми орієнтовані на різний сегмент замовників. Тому зможемо запропонувати демократичний варіант для невеликого підприємства, а також респектабельну поліграфію для “акул” бізнесу. Ціна на поліграфію формується виходячи з багатьох факторів: вид і формат продукції, кількість, складність виконання, терміни виготовлення, витрати матеріалів.

Якщо ви хочете замовити поліграфію в Києві, зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом з розділу “контакти“.