CLOSE

Блокноти в Києві

На сьогоднішній день, блокноти стали обов’язковим атрибутом будь-якої компанії. Це престижно, корпоративно та інформативно.

Гарний і зручний блокнот – завжди корисна і потрібна річ, особливо для ділової людини.

Фірмові блокноти з корпоративною символікою і контактними даними – відмінний рекламний носій. Активне застосування такого блокнота на нарадах, семінарах, ділових зустрічах – на сьогоднішній день вже традиція і ознака хорошого тону. Побачивши на обкладинці або на сторінках такого блокнота логотип вашої фірми, ваші партнери, колеги або клієнти зайвий раз переконаються в серйозності вашої позиції і міцності ваших намірів.

Замовити блокноти в Києві ви зможете в компанії “Фабрика поліграфії”. Ми пропонуємо вам друк блокнотів недорого в мінімальні терміни.

Для того, щоб такий блокнот привернув увагу, він повинен бути виготовлений з якісного паперу, а також мати стильний дизайн. Даний фірмовий аксесуар не повинен припадати пилом в портфелі або на столі, а брати активну участь у вашому бізнесі, тим самим бути прихованою рекламою Вашої компанії.

Компанія “Фабрика поліграфії” пропонує вам виготовити корпоративні, ділові, презентаційні блокноти, а також щоденники. Ділові блокноти дуже зручні для того, щоб зробити замітки, начерки, планування свого графіка.

Друк блокнотів в Києві недорого, в компанії “Фабрика поліграфії” здійснюється на сучасному обладнанні із застосуванням паперу високої якості. Ми виготовимо для вас якісну продукцію, яку ви сміливо можете використовувати як для особистого користування, так і в якості презенту своїм партнерам.

Фірмові блокноти – це ефективний рекламний носій вашого бізнесу. Корпоративні блокноти з фірмовим дизайном і логотипом виконують рекламну і практичну функції. Наші дизайнери розроблять для вас привабливий грамотний макет, в якому можна розмістити логотип вашої компанії і її контактні дані на кожному листку блокнота в кутку, таким чином блокнот буде нагадувати користувачеві про вашу організацію протягом тривалого періоду. Такими фірмовими щоденниками можуть сміливо користуватися ваші клієнти, партнери, співробітники компанії.

За бажанням замовника, ми також зможемо виготовити блокноти в Києві з повнокольоровим друком внутрішнього блоку, перфорацією. При першій зустрічі ми детально обговоримо всі нюанси виробів, наші дизайнери створять для вас макет і тільки після його затвердження ми почнемо виробництво блокнотів в Києві.

У нас ви зможете замовити різноманітні блокноти, серед яких:

– Щоденники – у нас ви можете замовити щоденники тільки індивідуального виконання;

– Блокноти з твердою обкладинкою і складанням на пружину – різновид блокнота який поєднує в собі низьку ціну і ексклюзивний зовнішній вигляд ваших блокнотів;

– Блокноти в твердій, книжковій палітурці – твердий книжковий варіант палітурки при виготовленні блокнотів, це ексклюзивний зовнішній вигляд, а також максимальні характеристики при експлуатації;

– Блокноти з клейовою збіркою на термобіндері – відносно дешеві блокноти, цей вид блокнотів оптимальний, коли необхідно замовити багато блокнотів, зробити друк блокнотів терміново, і при цьому повинна зберегтися низька ціна. Блокнот з проклейкою без обкладинки – найнижча ціна і ідеальний варіант блокнота для проведення конференцій, семінарів, виставок;

– Блокноти з магнітом складаються з листочків (блокнота), скріплених на термоклей. Магніт з блокнотом з’єднується за допомогою термоклея. Розміри блокнота з магнітом: магніт 60*60 мм., блокнот – 60*100 мм. терміни виготовлення блокнота з магнітом – від трьох до п’яти робочих днів.

Компанія “Фабрика поліграфії” виготовить для вас блокноти на замовлення в Києві за доступними цінами відмінної якості.