CLOSE

Блокнот на пружині в Києві

Фирменные блокноты в Киеве

Поліграфічна продукція з фірмовою символікою давно вже стала обов’язковим аксесуаром будь-якої компанії. Не важливо, велике у вас підприємство або невеликий магазинчик, в будь-якому випадку поліграфічна реклама буде ефективна і затребувана.

На сьогодні потенційні покупці стали настільки розбалуваними в плані рекламної продукції, що часом просто не звертають на неї ніякої уваги (отримавши рекламний флаєр, тут же його викидають), тому логічно було б виготовляти не тільки красиві, але і практичні рекламні вироби, наприклад фірмові блокноти.

Замовити блокноти в Києві ви зможете в нашій компанії. Висока якість продукції підкріплюється тривалим досвідом роботи і широким колом постійних замовників поліграфічної продукції. Ви можете замовити фірмові блокноти будь-якої форми і розміру, а також вибрати вид кріплення листків. Листи в блокноті можуть бути білосніжними або кольоровими, з кольоровим фоновим зображенням або елементами корпоративної символіки.

В процесі виготовлення ми використовуємо новітнє обладнання, яке дозволяє віддрукувати блокноти в короткі терміни і будь-якого тиражу.

Оригінальні фірмові блокноти буде ідеальною рекламою, яку Ви зможете поширювати не тільки на промо акціях, але і в якості приємного подарунку своїм партнерам по бізнесу. Дуже популярним стало кріплення таких блокнотів невеликого розміру до упаковок з продуктами харчування.

Кожна компанія може скористатися ефективною і недорогою рекламою на блокноті.

Для того, щоб ваші блокноти були дійсно оригінальними і привабливими, наші дизайнери із задоволенням допоможуть розробити гарний дизайн з корпоративною символікою. Завдяки цьому, в підсумку, ви отримаєте практичний блокнот – універсальний рекламний носій, а не тільки офісний зручний елемент. За вашим бажанням ми віддрукуємо блокноти з логотипом компанії на обкладинці і на листках.

Цікавим рішенням стане фоновий малюнок на аркушах блокнота. Таким чином ваш логотип завжди буде перед очима, тобто запам’ятовуватися на підсвідомості. Ми із задоволенням виготовимо для вас: блокноти з вирубкою, офісні блокноти з тисненням, блокноти з ламінацією та ін.

В процесі виготовлення ми використовуємо сучасне обладнання, завдяки якому за короткі терміни ми можемо надрукувати будь-яку кількість блокнотів, при цьому ми пропонуємо на вибір різні варіанти кріплення листків. Блокнот може бути на кільцях, пружині, з відривними листками. Не дивлячись на обраний тип тиражу, формат виробу ми гарантуємо якість готової продукції. У більшості випадків Блокноти на пружині виготовляють для виїзних заходів або нарад, проте, це так само непоганий сувенір, який можна презентувати кому завгодно. Такі блокноти зручно завжди тримати під рукою і робити в них записи.

Пам’ятайте, що барвиста і якісна корпоративна поліграфічна продукція ніколи не буде зайвою, це завжди підкреслює статус і престижність компанії. На вас будуть дивитися “іншими очима”, Якщо ви будете мати корпоративну поліграфію, таке ставлення до роботи завжди викликає більшу довіру з боку партнерів.

Наша компанія надає послуги з друку всього спектру рекламної та ділової поліграфії, від найменших візиток, до плакатів величезних розмірів. Переконайтеся в цьому, просто зателефонуйте: +38 095 77 55 995 ми порадимо той спосіб друку, який максимально вирішить ваші поліграфічні завдання і зможемо розробити для вас будь-який дизайн.