CLOSE

Креативна поліграфія – Блокнот з відривним блоком для запису в Києві

Незважаючи на розвинені комп’ютерні технології, блокноти залишаються одним з ефективних і корисних маркетингових інструментів. Вони актуальні для використання в різних сферах бізнесу, підходять для подарунка, як діловим партнерам, так і для рекламної компанії.

У нашій друкарні ви можете не тільки замовити блокноти, а й скористатися послугами розробки логотипу та дизайн проекту. А так же, для зручності та економії часу, у вас є можливість створювати блокноти онлайн.

При готовому макеті, друк наноситься дуже швидко, і Ви отримуєте якісні вироби в короткі терміни. Наші фахівці розроблять оригінальний дизайн і створять індивідуальні блокноти з логотипом з урахуванням всіх ваших побажань.

Виготовлення блокнотів здійснюється за допомогою цифрового і офсетного способу друку. Якщо потрібно виготовити блокноти великим тиражем, використовують офсетний друк, для малої кількості або терміновості друку, відповідним буде цифровий вид нанесення. Компанії з невеликим бюджетом, часто замовляють блокноти з запечатаним внутрішнім блоком або порожнім, здійснюючи тільки друк обкладинки. Якщо ж бюджет необмежений, то можна запечатати внутрішні сторінки логотипом компанії, контактами або будь-якою іншою інформацією.

Ми надаємо можливість самостійно вибрати, як буде виглядати ваш блокнот, в якому форматі і розмірі, з якого матеріалу, кількість аркушів внутрішнього блоку, в якому кольорі, кількість картинок і так далі. Ще ми друкуємо блокноти з відривними блоками на замовлення. Вони дуже популярні і практичні в наш час. У більшості випадків виконуються в невеликих розмірах, можуть мати магнітну основу для кріплення на металеву поверхню, що сприяє зручності при використанні і зберіганні.

Виготовлення блокнотів має свої цілі для кожної компанії. На конференціях, виставках, промо-акціях блокноти виконують рекламну функцію, їх використовують як роздатковий матеріал. Як приладдя для формування і підвищення командного духу, співробітники так само успішно використовують ці вироби. Ще блокноти служать хорошим, а головне, завжди затребуваним подарунком для партнерів і клієнтів.

Лицьову сторону блокнота можна покрити глянцевою або матовою ламінацією, яка не тільки додасть щільності і міцності, але і значно збільшить термін служби виробу. Найбільшою популярністю користуються формати А4, А5, А6, а також різні міні формати. Чим менше розмір блокнота, тим акуратніше у нього вигляд.

Ви можете проконсультуватися у досвідчених менеджерів, які з радістю допоможуть вибрати дизайн, упаковку, оформити замовлення, скористатися службою доставки і здійснити оплату зручним для вас способом. Враховуючи всі Ваші побажання, ми зможемо запропонувати різноманітні варіанти виконання виробів, а також прорахувати вартість блокнотів. Зручна форма замовлення допоможе замовити друк блокнотів в Києві.