CLOSE

Креативна поліграфія – Брошура в Києві

Брошура – актуальний і затребуваний спосіб представити компанію і донести інформацію про діяльність споживачам. Її масово використовують під час рекламних компаній, проведення презентацій, промо акцій. Складається брошура з декількох сторінок з’єднаних між собою клеєм, скобами або пружинами. Компанія “Фабрика поліграфії” виробляє друк брошур різних форматів за доступними цінами. Це можуть бути невеликі книжечки з мінімальним контентом, а також об’ємні видання містять інформацію про товари, фірму та її послуги. Ми пропонуємо яскраві, лаконічні, глянцеві і матові, з грамотним наповненням, брошури на замовлення. У виробництві друку використовуються новітні технології, професійне обладнання та якісні матеріали.

Залежно від призначення, брошури бувають трьох видів: інформаційні, представницькі та рекламні. Інформаційні містять необхідну інформацію для суспільства. Представницькі дають можливість презентувати компанію або продукт партнерам в правильному ракурсі і з кращого боку. Для того, щоб привернути увагу і прискорити підвищення продажів, використовують брошури рекламного характеру, завданням яких є прорекламувати товар так, щоб його захотіли придбати.

Наші кваліфіковані фахівці допоможуть вибрати відповідний спосіб виготовлення друку. При невеликих тиражах часто використовують цифровий вид друку, який сприяє якісному нанесенню, з яскраво вираженими, насиченими кольорами. Автоматизувати і здешевити вартість, дозволяє офсетний вид друку великими тиражами. Обидва способи гарантують якісний друк, вибір залежить від вартості і терміновості замовлення.

Ми допоможемо оперативно підготуватися до будь-якого заходу, своєчасно донести максимум інформації та надати наочні матеріали за допомогою термінового друку брошур.

Друк можна виконати в кольоровому і чорно-білому варіанті, вартість кольорового друку буде вище, ніж чорно-білого. Ще ціна залежить від кількості сторінок, обсягу тиражу, формату, додаткових послуг.

Невелика, яскрава книжечка, яка лежит під рукою, розповідає про вашу компанію, дає можливість спокійно ознайомитися з інформацією кожного клієнта і партнера. Це найкращий помічник на переговорах і презентаціях, який допоможе продемонструвати майбутнім партнерам всі плюси співпраці.

У нашій компанії Ви можете замовити друк брошур у форматі А3, А4, А5, А6, ламінувати будь-який формат, вибрати відповідний вид паперу, обробки, включаючи тиснення срібною або золотою фольгою, скористатися миттєвим калькулятором для прорахунку вартості, а також замовити виготовлення брошур онлайн, в найкоротші терміни, не вдаючись до дизайнерських послуг. Оплату можна зробити за допомогою банківських карт при отриманні, або скористатися кур’єрською доставкою.

Замовте тираж вже зараз, при необхідності, виготовимо терміново в мінімально допустимі терміни і за прийнятною ціною.

Компанія “Фабрика поліграфії” пропонує вам широкий спектр послуг, замовити які ви зможете в комплексі за спеціальними цінами.