CLOSE

Буклети в Києві

Буклеты в Киеве

Одним з ефективних і недорогих способів донести рекламну інформацію до споживачів – це друк буклетів. Буклети є поширеною поліграфічною продукцією. Не варто плутати буклети з брошурами, так як перші мають більш складний дизайн і конструкцію.

На сьогоднішній день рекламну поліграфію використовують багато компаній, так як це найпростіша і не дорога рекламна продукція, яка здатна надати позитивний ефект, підняти інтерес споживачів і збільшити продажі.

Буклети часто являють собою аркуші формату А4, які потім складаються в кілька разів. По суті, це ті ж листівки, в яких інформація розписана більш детально. Практично завжди рекламна інформація в буклетах розділяється на блоки для зручності ознайомлення.

Друк буклетів найчастіше здійснюється на крейдованому папері, так само можна використовувати такі післядрукарські роботи як тиснення, висікання, ламінація, лакування і припресування. Завдяки післядрукарським доробкам, поліграфія виглядає більш ефектно і привабливо, а також має більшу зносостійкість.
Якісний і добре продуманий дизайн буклету допоможе дати відповіді на всі можливі виниклі питання у потенційних замовників. Головною перевагою рекламних буклетів є їх невисока вартість при замовленні великого тиражу.
При маленьких тиражах, буклети друкують цифровим способом, а великі тиражі офсетним.

Перед тим, як замовити буклети, необхідно ретельно продумати колірне рішення, дизайн, інформаційний блок, тобто оформлення поліграфічної продукції.
Компанія “Фабрика поліграфії” пропонує вам друк буклетів в Києві за доступними цінами. Професійні дизайнери нашої компанії допоможуть визначитися з форматом, шрифтом, а також з усіма питаннями, які зможуть виникнути в процесі виготовлення буклетів.
Ми пропонуємо вам доступні ціни, мінімальні терміни і якісний друк поліграфічної продукції.