CLOSE

Цінник

Пропонуємо Вашій увазі цінники за доступними цінами від компанії “Фабрика поліграфії”.

Виготовлення цінників в Києві за найкращою ціною. Фахівці наносять зображення декількома способами:

– метод прямого друку, який передбачає нанесення зображення на самоклеючій плівці, після чого накочується до поверхні цінника. Можна застосовувати так само лазерне гравіювання на дереві або пластику та ін.

Цінники на магніті і магнітні таблички досить таки зручно застосовувати в магазинах, кафе, на складах та ін., дуже часто цінники на магніті ви можете зустріти в гіпермаркетах електроніки. Такі цінники на магніті прикріплюють на металевий корпус самого товару. Головна перевага таких цінників в тому, що вони довговічні, не псують покриття, з легкістю можна переміщувати або замінювати іншими.

На сьогоднішній день великою популярністю користуються так само і ціннико власники. Цінники дуже зручні і практичні.

Основа ціннико тримача виготовлена з міцного матеріалу і повністю виключає різного роду пошкодження поверхні, до якої він кріпиться, проте він дуже надійно утримується на поверхні.

Замовити цінники Київ Ви зможете в нашій компанії “Фабрика поліграфії”. Ми маємо в своєму розпорядженні сучасне обладнання та якісні матеріали, що робить готову продукцію привабливою, сучасною та якісною. Замовити цінники ви зможете, зателефонувавши за номером + 38073-573-26-35 і наші менеджери проконсультують Вас з усіх питань.