CLOSE

Календарі в Києві

Календар є тривалим оригінальним рекламним ходом будь-якої успішної компанії, так як протягом усього року він буде нагадувати про вас. Для того щоб саме ваш календар активно використовували, варто звернути особливу увагу на його дизайн, так як якщо календар не буде оригінальним і привабливим, практичністю ви точно не здивуєте.

Компанія “Фабрика поліграфії” пропонує вам послуги нашого дизайнера, який на підставі Ваших уподобань придумає дизайн календаря.

Виробництво календарів в Києві займає небагато часу. Співробітники компанії “Фабрика поліграфії” із задоволенням виготовлять для вас різноманітні календарі. Ми пропонуємо вам виготовити календарі в Києві наступних видів:

– Настінні календарі стануть актуальні в офісах, вони можуть бути перекидні, статичні, квартальні;

– Ексклюзивні календарі – це незвичайні календарі, наприклад календар з висічкою, календар з годинником, календар нестандартних форм і розмірів. Можливі абсолютно різні рішення. Поліграфічний ринок гнучкий і стрімко розвивається. У боротьбі за місце на стіні приймаються різні креативні рішення в дизайні календаря.

Друк календарів Київ в компанії “Фабрика поліграфії” здійснюється на вищому рівні. Ми готові розглянути різні пропозиції наших клієнтів і задовольнити найвимогливіші побажання.

Не дивлячись на те, що сьогодні інформаційні технології розвиваються досить таки стрімко, типографічна продукція залишається затребуваною і актуальною, а саме друк календарів в Києві замовляють і будуть замовляти завжди.

Фірмовий календар завжди можна піднести як сувенір колезі по бізнесу, діловому партнеру, другу. При цьому, на виробі може бути зображена корпоративна символіка компанії, зображення продукції та ін.

Друк календарів у Києві досить поширений на бізнес-рівні. Погодьтеся, приємно, коли поблизу робочого столу знаходиться або висить стильний календар з логотипом Вашої компанії. Це підніме корпоративний дух і підвищить репутацію організації в очах клієнтів.

Замовити календар в компанії “Фабрика поліграфії” неодмінно варто, якщо ви плануєте ділові зустрічі. Кожному діловому партнеру буде приємно отримати невеликий презент від вас.

І якщо це дизайнерський ексклюзивний календар – роздрукувати його, значить отримати можливість довгий час нагадувати про послуги організації, що підкреслить одну приховану мету – ви завжди раді і готові до плідної співпраці. Крім того, виготовлення календарів – послуга недорога, тому на вашому бюджеті не відіб’ється.

Компанія “Фабрика поліграфії” виготовить календарі в мінімальні терміни і за доступними цінами.