CLOSE

Календар квартальний

Сувенірна та рекламна продукція на магнітній основі, досить таки поширена і популярна. Календар квартальний активно використовують маркетологи для просування товару або послуги в маси. Календар квартальний коштує недорого, виглядає ефектно і буде “радувати око” протягом тривалого часу.

Пропонуємо вам замовити квартальний календар, які так актуальні до поширення перед Новим Роком. Такі рекламні сувеніри можна презентувати партнерам по бізнесу, колегам, в якості презентів потенційним споживачам та ін., календар квартальний – це зручний, практичний сувенір, який дуже часто потрібно при плануванні будь-якого заходу, або просто дізнатися скільки днів залишилося до важливих подій, відпустки і вихідних.

Замовити квартальний календар Ви зможете в компанії “Фабрика поліграфії”. Ми пропонуємо вам широкий асортимент і різноманітність календарів, які неодмінно займуть своє місце у вашому офісі або будинку. Відзначимо, що квартальний календар через свою оригінальність і функціональність, завжди буде виграшним презентом на рівні з іншими: листівки, календарики.

Так як такий календар завжди буде перед очима, варто скористатися цим і опублікувати на ньому рекламну інформацію. Барвисті яскраві і ефектні календарі від “Фабрика поліграфії” можуть бути виконані в будь-якому розмірі і використовуватися в різних сферах діяльності: фармацевтичній, туристичній, ресторанній та ін., як показує статистика, магніт з логотипом значно підвищує запам’ятовуваність компанії.

Квартальний календар дуже зручний у використанні і оригінальний. Він відповідає всім вимогам власника. У нас працюють професіонали своєї справи, які знають, як виготовити дійсно ефектний і привабливий Магнітний продукт. Ми допоможемо розробити зовнішній вигляд вашого магнітного виробу відповідно до ваших побажань.