CLOSE

Креативна поліграфія – календар настільний (будиночок) в Києві

Календар – зручний і функціональний поліграфічний виріб, за допомогою якого можна ефектно прорекламувати свою компанію або продукцію. Настільний календар з яскравим зображенням, виконаний у фірмовому стилі, неодмінно сподобається будь-якій людині, покупцеві, партнеру або клієнту. Він створить привабливий образ і підвищить імідж компанії, так як буде перебувати перед очима протягом усього року. Настільний календарик містить список днів, тижнів і місяців року, в якому святкові та вихідні дні виділяються яскравим кольором. Настільний календар буває двох видів: перекидний календар, листи якого перекидаються і табельний, в якому інформація надана у вигляді таблиці.

Компанія “Фабрика поліграфії” виробляє якісний і оперативний друк календарів, від одного примірника, до великого тиражу. А також розробляє індивідуальний дизайн, виконуючи післядруковану обробку, брошурування, палітурку. Найчастіше, настільні календарі виготовляють у формі будиночка, з паперу та картону, стійкі в експлуатації. Підкладка може бути не тільки з картону, але і з пластика, дизайнерського паперу, металізованого картону. Також популярні трикутні календарі-пірамідки, у формі чотиригранної піраміди з розташованим блоком на гранях.

Настільний календар має зручний перекидний блок – досить просто перекинути листок з місяцем, що закінчився, на задню частину календаря, що спрощує користування виробом і зменшує кількість сміття. За допомогою пружинного кріплення календаря можна зробити друк як з одного, так і зі зворотнього боку листків, що значно збільшує рекламну площу. Також календар буває без перекидних сторінок, з клейовим шаром в місці кріплення, або цільновисічний.

Наша друкарня друкує календарі Настільні на замовлення із застосуванням цифрової та офсетної технології. Цифровий друк використовується при виготовленні одиничних або малих партій, при друку великими тиражами використовують офсетну технологію. Також застосовуються різні способи оформлення календарів, такі як ламінація, фігурна вирубка і різання, шовкографія, тиснення, металізація, кашировка обкладинки, друк додатковими квітами і т.д.

Завдяки різноманітному оформленню, можна створити дійсно унікальну продукцію, розмістивши на ній будь-яку інформацію, контактні дані, рекламу, логотип і поширити серед цільової аудиторії.

У вас є відмінна можливість замовити настільні календарі в Києві високої якості і за доступною ціною. Оплату можна зробити зручним для вас способом: готівковим, безготівковим розрахунком, а також скористатися послугою служби доставки. Наші фахівці розроблять макет з урахуванням всіх ваших побажань, в поставлені терміни. Залежно від обраного дизайну, текстури, колірної гами, форми і розміру календаря, ми допоможемо вам розробити максимально витончений і зручний інструмент для ефективного просування реклами.