CLOSE

Календар перекидний в Києві

Наша компанія розробляє все більше рекламно-сувенірної продукції для своїх потенційних клієнтів, щоб вони змогли отримати максимальний ефект. Наш асортимент рекламних носіїв поповнився ще одним цікавим сувеніром, календар перекидний.

Цей календар є ідеальним носієм реклами цілий рік, зайнявши почесне місце на столі. Помістивши логотип своєї компанії, ви найоригінальнішим способом нагадуєте своїм потенційним клієнтам про свою діяльність протягом усього року. Повірте, ефект від такої рекламної кампанії виходить дуже результативним. Лояльність аудиторії клієнтів до вашої торгової марки забезпечена надовго.

Наші фахівці виготовляють такі календар перекидний, щоб вони були зручними і практичними в користуванні, а також привабливі на вигляд. Такий незвичайний сувенір з готовністю приймуть від вас як ділові партнери, так і всі відвідувачі виставок.

Календар перекидний складається з календарної сітки в повному колірному зображенні. Залежно від кількості замовлення, зображення може наноситись методом цифрового або офсетного друку.

Розмір календаря може бути різний, від звичайного кишенькового, дуже зручного у використанні, до великих. Форма календаря може бути теж різна, як і його дизайн, від самого простого до оригінального. Магнітні календарі є ефективним, можна сказати, нестандартним маркетинговим ходом, справжнім хітом серед усіх рекламних матеріалів. Замовити виготовлення оригінальних магнітних календарів ви можете у нас на сайті або за телефоном: +38073-573-26-35.