CLOSE

Креативна поліграфія – Календар плакат в Києві

Календар – стильний і привабливий вигляд рекламної продукції, ефективно працює протягом усього року. Його використовують в якості прикрас стін офісів, установ, або як сувенір для клієнтів і партнерів. Якісне дизайнерське оформлення і правильний друк календарів, сприяє довгій службі, тим самим виконуючи прямі функції за призначенням.

Календарі діляться на три види: відривні, кишенькові і перекидні. Кишенькові календарі бувають звичайні або зі складанням, їх використовують в якості закладки в тижневику, журналі або книзі. Перекидні, вони ж настінні, квартальні, календарі-плакати розміщують на будь-якій вертикальній поверхні, цей вид використовують як зручний тимчасовий орієнтир. Настільні календарі, календарі-будиночки, календарі пірамідки, настільні перекидні часто використовують співробітники компанії, офісні співробітники на своїх робочих місцях.

Одним з найпопулярніших виробів, серед поліграфічної продукції, є квартальний календар. Квартальний календар – це відривний настінний календар, що складається з декількох блоків. Верхня обкладинка, на якій виробляють друк логотипу, рекламної картинки та іншої інформації. Підкладка, на якій розміщується телефон, адреса і тому подібна інформація. Основні календарні блоки, які кріпляться за допомогою фурнітури.

Компанія “Фабрика поліграфії” виробляє практично будь-які календарі на замовлення в Києві, від великих настінних перекидних, до кишенькових календарів.

Сучасне обладнання та вдосконалені технології дозволяють нам виробляти сотні тисяч екземплярів протягом доби. Також ми проводимо додаткову післядрукарську обробку, матову або глянцеву ламінацію, тиснення на позолотному пресі, фігурну вирубку, нанесення лаку, персоналізацію.

Найчастіше, настінні календарі, друкуються в А3 і А4 форматах, проте, є можливість зробити друк великого календаря – плаката в форматі А2. Такий календар дозволяє помістити значний обсяг інформації на одному аркуші. Крім календарної сітки, на плакаті можна розмістити будь-яке зображення. Це може бути фото близької людини, корпоративна символіка, зображення тварин, машин, птахів і так далі. У вас є можливість замовити календарі плакати, скориставшись безкоштовним конструктором. Завдяки великому вибору готових шаблонів, ви можете створити свій унікальний календар.

Наповнення календаря може бути інформаційне, рекламне, агітаційне, вітальне або ж з індивідуальним дизайном. Який би ви календар не вибрали, ми надрукуємо його якісно і в поставлені терміни. Вартість календаря залежить від обраної технології виготовлення, наявності готового макета, формату календаря, а також необхідності додаткової обробки (декорування). Оплату можна зробити як за готівковим, так і безготівковим розрахунком. Також ми надаємо можливість скористатися кур’єрською доставкою.

У нашій друкарні ви можете замовити календарі плакати відмінної якості від одного примірника до великого тиражу, за доступними цінами.