CLOSE

Креативна поліграфія – Каталоги в Києві

Каталог – корисний і зручний вид поліграфічної продукції, що використовується в рекламних цілях. За допомогою інформації, розміщеної на сторінках каталогу, можна більш детально розповісти про товари і послуги, які надає ваша компанія. Замовляючи у нас друк каталогів, ви можете бути впевнені в гарантованій якості виконання. Грамотно складена книга допоможе коротко викласти інформацію і барвисто описати характеристики до прикріпленим фото. Якісно виконаний каталог містить скомпоновані відомості з зображеннями і дає найбільш повне уявлення про послуги і товари. Каталог є хорошим рекламним помічником для компаній, який дозволяє споживачеві, не виходячи з дому, ознайомитися з його змістом, асортиментом товару і послугами, а також з ціновою політикою.

Наша компанія пропонує друк каталогів на замовлення високої якості, будь-якої складності і різними тиражами. Якщо потрібно в стислі терміни підготувати черговий тираж, ви можете замовити каталоги в Києві, скориставшись терміновою печаткою. Паперові версії каталогів зустрічаються всюди, причому вони йдуть нарівні з електронними, але при цьому залишаються більш затребуваними. Їх роздають під час рекламних акцій, презентацій, відправляють в конвертах поштою, поширюють безкоштовно, а також вручають особисто клієнтам.

При виготовленні рекламного каталогу, розрахованого на розкладання по поштових скриньках або поширення по магазинах і супермаркетах, використовується досить дешевий варіант паперу з мінімальною кількістю кольорів. Відповідно і ціна за такий виріб буде низькою, що дозволить надрукувати великі тиражі для залучення уваги та ознайомлення з акціями покупців. Для роздачі каталогів, під час проведення акцій або розсилки поштою, використовують більш якісний папір з яскравими кольорами, роблячи більш привабливим дизайн і підвищуючи ймовірність замовлення.

Друк здійснюють офсетним або цифровим методом. Для невеликого тиражу або термінового друку, використовують цифровий спосіб, так як він є більш підходящим. При середніх і великих тиражах, перевагу віддають виготовленню друку на офсетному обладнанні. Папір найчастіше використовують з крейдованим шаром, забезпечивши максимально точну передачу кольору. Для обкладинки каталогу можна застосувати матову або глянцеву захисну плівку, яка помітно поліпшить зовнішній вигляд і продовжить термін експлуатації.

Привернути увагу до окремих сторінок каталогу можна за допомогою виділення сторінок, надрукованих на папері, який відрізняється, від того, на якому надрукований весь каталог. А також розділити листи каталогу на категорії допоможуть спеціальні роздільники. Виготовлення каталогу передбачає різні види кріплень в різних кольорах і розмірах, такі як: металеві пружини, кільця, скоби, болти, нитка.

Наша компанія працює з тиражами від 1 примірника, друк проводиться на сучасному обладнанні, використовуючи якісний папір і фарби. Онлайн-сервіс дозволяє миттєво прорахувати вартість виробу і скористатися зручною формою замовлення. Ми приймаємо всі види платежів, по потребі забезпечуємо кур’єрську доставку або самовивіз. Оформіть у нас замовлення, і ви придбаєте якісну поліграфію за доступною ціною.