CLOSE

Широкоформатний друк в Києві

Широкоформатная печать

Останнім часом широкоформатний друк в Києві став дуже затребуваний. Під широкоформатним друком розуміють цифровий друк великих розмірів, тобто повнокольорове зображення наноситься як на поліграфічні, так і не на поліграфічні матеріали.

Найбільш поширений широкоформатний друк на різноманітних рекламних банерах, плакатах, постерах, рекламних щитах, дуже часто фахівці її використовують в процесі виробництва об’ємних букв.

Головною перевагою такої зовнішньої реклами є яскравий і чіткий зовнішній вигляд, що грає величезну роль в плані сприйняття такої реклами цільовою аудиторією. Завдяки широкому формату реклами, такий метод просування продукції або послуги позитивно впливає на сприйняття. Вона дозволяє яскраво і красиво оформити найрізноманітніші рекламні матеріали, починаючи від звичних виставкових стендів і закінчуючи великими рекламними банерами.

Залежно від матеріалу, на який накладають друк, а також від дозволу друку, широкоформатний друк в свою чергу може бути зовнішня і інтер’єрна.

Інтер’єрний друк дозволяє надрукувати навіть найменші деталі, а екологічно чисті чорнила надають можливість розміщувати стенди всередині приміщення. Єдиним мінусом такого роду друку є те, що чорнила дуже чутливі до атмосферного впливу і виріб під впливом сонця або дощу може втратити свій привабливий зовнішній вигляд, тому такий друк варто застосовувати тільки для оформлення приміщень всередині.

Зовнішній друк або сольвентний друк має меншу роздільну здатність, однак за рахунок застосування сольвентного чорнила практично не чутлива до впливу УФ – випромінювання, перепадів температур і дощу. Продукція, віддрукована завдяки сольвентним чорнилом, застосовується тільки для зовнішньої реклами.

Де використовується широкоформатний друк?

Найчастіше Широкоформатний друк застосовують для створення:

– зовнішньої (вуличної) реклами, а також світлових коробів, яскравих вивісок, брандмауерів;

– рекламної продукції на транспорт;

– реклами всередині приміщення, якою дуже зручно оформляти торгові зали, оформлення вітрин;

– реклама зовнішня на спортивних заходах;

– рекламний матеріал на будмайданчиках.

Широкоформатний друк сьогодні є ідеальним і загальнодоступним інструментом для активного просування послуг і товарів, а також для проведення маркетингових акцій і заходів.

Переваги широкоформатного друку

– універсальність такого виду друку дозволяє застосовувати її для вирішення різних завдань (передвиборна компанія, залучення цільової аудиторії);

– таргетованість даного рекламного носія надає можливість впливати на цільову конкурентну аудиторію;

– економічність – поряд з виробництвом іншого виду рекламних носіїв і видами виготовлення, широкоформатна реклама має обгрунтовану, навіть злегка занижену вартість;

– насичена яскрава реклама дозволяє створити привабливі стенди, постери та плакати;

– стійкість до погодних умов;

– презентабельний зовнішній вигляд набагато підвищить імідж компанії поряд з конкурентами і неодмінно приверне нових потенційних клієнтів;

– така реклама працює на вас цілодобово, тобто просуває Вашу компанію на постійній основі.