CLOSE

Шовкотрафаретний друк в Києві

Шелкотрафаретная печать в Киеве

Шовкографія в Києві являє собою метод друку, який заснований на процесі продавлювання фарби через спеціальний трафарет або іншими словами – друковану форму.

Перед вами давно відомий, відпрацьований і надійний метод нанесення будь-якого зображення на текстиль – шовкографія. Ви здивуєтеся, але більшість футболок і регланів, які ви носите – віддруковані даним методом.

На сьогоднішній день активно розвивається цифровий друк на виробах, проте шовкографія все ще актуальна і займає лідируючі позиції, а при вмілому застосуванні має ті ж переваги, як і цифрова – фотореалістичність, м’якість тканини після нанесення і оперативність, при такому способі друку відбиток коштує дешевше.

Відзначимо, що шовкотрафаретний друк вигідний тільки при тиражах від тридцяти штук. Це безпосередньо пов’язано з необхідністю виведення плівок і виготовленням.

Основні переваги шовкотрафаретного друку:

– невисока вартість одного відбитка;

– висока продуктивність;

– можливість здійснювати друк на крої в шов;

– можливість друку, як на синтетичних, так і на натуральних тканинах;

– нанесення фотореалістичного зображення;

– застосування екологічно нешкідливих фарб;

– висока стійкість принтів (близько п’ятдесяти прань);

– яскраві і насичені відтінки;

– можливість застосування спецефектів.

Види фарб для шовкотрафаретного друку

Під час роботи фахівці застосовують три різновиди фарб:

Пластизольні фарби:

Найбільш затребувані, вони не сохнуть на трафареті і мають відмінну адгезію. Вони не фарбують волокна тканини, а обволікають їх, висихають при температурі від 120 градусів С.такі фарби яскраві, ідеально фарбують не тільки світлі, але і темні тканини, володіють стійкістю до стирання і надають високу якість зображення. Також існує безліч різноманітних добавок до них: світловідбиваючі, 3D, для створення рельєфного малюнка, зі стрейч ефектом, флуоресцентні.

Сольвентні фарби:

Такі фарби застосовують на різних матеріалах. Їх використовують в тих випадках, коли тканина не здатна витримати високі температури просушування (куртки, парасолі, сумки, прапори і т.д.). Головний недолік – різкий запах, так як процес засихання здійснюється шляхом випаровування розчинника;

Водні фарби:

Такі фарби застосовують для різних видів тканин. Їх гідність – вони м’які і шовковисті, а також не мають запаху. Але при цьому швидко висихають на трафареті і поступаються пластизолям по стиранню.

Етапи виготовлення продукції з шовкотрафаретним друком:

– Обробка макета;

– Виготовлення фотовиводу на кожен колір;

– Підготовка рами з сіткою;

– Виготовлення трафаретної форми;

– Друк;

– Сушка (потрібно сушка кожного шару фарби для отримання якісного зображення).

Компанія “Фабрика поліграфії” пропонує вам шовкотрафаретний друк на виробах. Дана технологія надає можливість нанесення малюнка, написів, логотипів будь-якої складності на текстиль. В даному процесі ми використовуємо спеціальне обладнання, тому готові в короткі терміни і недорого надрукувати тираж практично будь-якої складності.

Погодьтеся, це ідеальний метод створення рекламної продукції, одягу з логотипом та інший якісний, оперативний і доступний шовкотрафаретний друк в Києві.