CLOSE

Флаєри в Києві

Флаєри являють собою друковану поліграфічну продукцію, невелику за розміром. Сьогодні це один з найпопулярніших і затребуваних рекламних носіїв.
Рекламний флаєр повинен бути виготовлений з якісного паперу і бути яскравим.
Замовити флаєри в Києві ви зможете в компанії “Фабрика поліграфії” за доступними цінами. В процесі виготовлення флаєрів ми застосовуємо тільки якісні матеріали, сучасне обладнання та широкий вибір післядрукарського оформлення поліграфії.
Саме флаєри вже протягом тривалого періоду стали затребуваним продуктом рекламної поліграфії. Невеликі листівки з рекламно-інформаційним змістом, активно використовують як невеликі, так і великі компанії для свого рекламування.

Рекламні флаєри розсилають поштою, а також роздають на промо-акціях, заходах, виставках, прикріплюють до продукції.
Якщо ви вирішили замовити друк флаєрів, компанія”Фабрика” допоможе вирішити цю проблему швидко, якісно і недорого.
Не дивлячись на широкий асортимент поліграфічної продукції, саме рекламні флаєри є найбільш запитуваними поліграфічними виробами.
Флаєри – це найбільш запитуваний продукт поліграфії. Вони володіють ідеальними параметрами і для роздачі промоутерами на вулиці, і для розміщення на презентаційних стійках, і для висилки поштою.

Чому варто замовити флаєри в Києві:

– Друк флаєрів досить таки доступна послуга, тому будь-яка компанія з будь-яким бюджетом зможе дозволити собі такий спосіб рекламування;
– Висока якість, привабливий дизайн неодмінно зацікавить потенційного покупця і він із задоволенням вивчить інформацію.
Компанія “Фабрика” виготовить будь-який тираж флаєрів недорого. Наші дизайнери із задоволенням розроблять зовнішній вигляд виробу, при цьому врахують всі Ваші побажання. Так само ми виготовимо флаєри за вашими макетами.

Друк флаєрів в Києві

– Якщо ви хочете замовити великий тираж (більше 1000 штук), тоді ми здійснимо офсетний друк, так як даний друк найкраще підходить для недорогого друку поліграфічної продукції для масового поширення.
– Якщо ви хочете замовити невелику кількість флаєрів, тоді ми будемо використовувати цифровий друк, завдяки якому в підсумку можна отримати яскраві і красиві вироби з персоналізацією та індивідуальним дизайном в короткі терміни. Такий варіант буде ідеальним для запрошень.