CLOSE

Виготовлення конвертів в Києві

На сьогоднішній день, фірмовий конверт грає величезну роль в процесі формування іміджу будь-якого підприємства. Завдяки сучасним технологіям, кожен бажаючий може виготовити фірмові конверти в Києві в стислі терміни, все залежить від тиражу і особливостей дизайну.

Конверти можна назвати простими поліграфічними виробами, які сьогодні використовуються для різних цілей. Ще кілька років тому, конверти розцінювалися як спосіб збереження конфіденційності листування, то сьогодні вони є важливим елементом маркетингу.

На сьогоднішній день існує велика кількість різновидів конвертів, тому перед тим як замовити конверти в Києві, рекомендуємо визначитися з його видом.

Якщо ви постійно відправляєте поштову кореспонденцію своїм клієнтам або партнерам, то імідж організації багато в чому залежить від зовнішнього вигляду красивого кольорового конверта. Тому, щоб скласти про свою компанію гарну думку і враження, рекомендуємо вдаватися до використання корпоративної поліграфії.

Дуже популярним варіантом є конверти з логотипом. Друк на конвертах, особливо в декількох кольорах дозволить виділити ваш лист із загальної пачки кореспонденції, проте багато компаній розуміють, що цього мало. Тому приділяють велику увагу фірмовому стилю. Наявність в компанії корпоративного стилю – це завжди плюс, тому так важливий друк фірмових конвертів в Києві.

Виробництво конвертів

Перед процесом виготовлення конвертів ми обговорюємо до дрібниць його зовнішній вигляд. Це може бути друк логотипу на конвертах або конверт в корпоративному стилі. Компанія “Фабрика поліграфії” здійснить друк конвертів за доступними цінами в короткі терміни.

Що може запропонувати наша компанія? Конверти на будь–який смак – від простих до унікальних. Наш досвід і виробничі потужності дозволяють виконувати замовлення різної складності в стислі терміни і з відмінною якістю, залишаючи ціни на доступному рівні.

Найпростішим і недорогим рішенням є Струменевий Друк на конвертах, під замовлення випускаються конверти із зображенням або текстом з двох сторін, нестандартна Друкована продукція.