CLOSE

Виготовлення пакетів. Пакети з логотипом

Сувенірна продукція компанії, незалежно від її сфери діяльності повинна виглядати презентабельно і солідно. В даному випадку не обійтися без пакетів з фірмовою символікою, замовити пакети з логотипом Ви зможете в компанії “Фабрика” за доступними цінами.

На пакет можна нанести будь-яку інформацію: логотип, слоган, контактні дані, побажання, гасла, прикольні значки і тд. Все залежить від ваших побажань і фантазії дизайнерів, а вони у нас дуже креативні, тому можете сміливо довірити їм друк пакетів з логотипом в Києві.

Іноді сама продукція не є якоюсь особливою або елітною, при цьому можна таку покупку обіграти найкращими фарбами завдяки пакетам з логотипом, що ціна її підніметься в рази.

Виробництво пакетів не найголовніша галузь нашої компанії, але при цьому дуже затребувана. І іноді для продукції, яку виробляємо ми, наприклад настільні ігри, вироби на магнітах, цукеркові набори та ін., клієнт замовляє відразу і пакети з логотипом. Так би мовити все в одному місці, все в єдиному стилі, виглядає гармонійно і не потрібно звертатися в кілька компаній, досить звернутися до нас.

Чому варто замовити пакети з логотипом:

– якщо ви хочете підкреслити статус своєї компанії;

– фірмова упаковка завжди створює довірче ставлення;

– логотипи, слогани, контактні дані, нанесені на поверхню такого пакету, роблять його ефективним рекламним носієм;

– стильний дизайн пакету неодмінно викличе бажання використовувати його в подальшому, тим самим розширюючи аудиторії потенційних клієнтів.

Друк пакетів з логотипом в компанії “Фабрика поліграфії” ми виконаємо оперативно, якісно і недорого. Ціна на пакети залежить від терміновості виготовлення, складності поліграфії, використовуваний матеріал, післядрукарська обробка.

Ми пропонуємо своїм клієнтам найвигідніші умови співпраці, індивідуальний підхід. Друк пакетів з логотипом за доступними цінами ви можете замовити зв’язавшись з нами.