CLOSE

Послепечатные работы

Компанія “Фабрика поліграфії” пропонує вам цілий спектр післядрукарських послуг. Післядрукарські роботи – це роботи над готовою поліграфічною продукцією. Основні різновиди післядрукарських послуг: різання, ламінування, біговка, фальцювання, палітурка, перфорація, закруглення кутів. Давайте більш детально розглянемо кожну з них.

Ламінування

Являє собою процес покриття готової поліграфічної продукції прозорою плівкою. Даний метод дозволяє значно збільшити термін служби поліграфії і захистити її від впливу фізичних шкідливих факторів. Ми можемо запропонувати Вам одностороннє холодне ламінування товщиною 80 мкм і шириною до 1,2 м. Наша компанія може запропонувати гаряче двостороннє ламінування плівками товщиною 30, 80, 125 і 250 мкм і шириною до 330 мм Плівка може бути матова або глянцева.

Висічка

Якщо ви хочете, щоб готова поліграфічна продукція придбала індивідуальну, що запам’ятовується форму, сьогодні дуже часто вдаються до такого виду післядрукарської обробки як Висічка (вирубка). Даний метод полягає в вирубуванні матеріалу за заданим шаблоном на спеціальному обладнанні.

Завдяки процесу висікання, також вирізають або пробивають отвори (для календарів) або порожнини у вигляді кишень. Дуже часто фахівці здійснюють висічку разом з бігуванням (видавлювання в матеріалі лінійних технологічних поглиблень для того щоб забезпечити точність і легкість згинів).

Каширування

Каширування або процес каширування являє собою операцію післядрукованої обробки, яка представляє собою наклеювання тонкого картону або запечатаного паперу на більш щільну основу.

Кашировка потрібна для пакувальних виробів, завдяки даному процесу, можливо створювати міцну повнокольорову тару.

Тиснення фольгою

Тиснення фольгою передбачає собою процес нанесення фольги на різні матеріали. Таке нанесення може бути виконано в кілька підходів, в тому числі і різними відтінками на поверхню матеріалу. На сьогоднішній день існує широкий вибір відтінків фольги, завдяки цьому можна втілити найсміливіші рішення.

Конгревне тиснення

Конгрев є різновидом тиснення, в процесі якого не застосовується фольга або фарба, при цьому він здатний формувати на гладкій поверхні рельєфний відбиток.

Палітурка на пружину

Палітурка на пружину, мається на увазі використання металевої пружини, а значить, відрізняється від пластикової палітурки більш високою ціною. Така палітурка найчастіше застосовується для виготовлення календарів, блокнотів, зошитів.