CLOSE

Каширування в Києві

Кашировка в Киеве

Каширування або процес каширування являє собою операцію після друкованої обробки, яка представляє собою наклеювання тонкого картону або запечатаного паперу на більш щільну основу.

Каширування потрібно для пакувальних виробів, завдяки даному процесу, можливо створювати міцну повнокольорову тару.

В результаті, завдяки кашировці вирішуються одночасно проблеми довговічності і надійності продукції, а також привабливого дизайну упаковки будь-якого виробу. Як відомо гарний дизайн упаковки позитивно впливає на продажі.

Застосування кашировки

Сьогодні каширування в Києві дуже затребуване і застосовується для виробництва POS-матеріалів, інформаційних табличок, пакувальних виробів, дисплеїв, сувенірної продукції, етикеток, ярликів, настільних ігор, різних друкованих виробів класу преміум.

Провідною сферою використання даного способу обробки продукції залишається виробництво різних коробок для упаковки товарів – від посуду до побутової техніки.

Процес каширування

Тонкий запечатаний матеріал “лайнер”, наклеюють на жорстку основу, в основному, завжди застосовують картон щільністю 180 г/м2 або папір щільністю 150 г/м2 із заздалегідь нанесеним зображенням.

В якості основи, найчастіше використовують такі практичні пакувальні матеріали, як гофрокартон і мікрогофрокартон, дуже рідко використовують пластик, палітурний картон і дерево.

Практично завжди лайнер вироби друкуються офсентним способом, але іноді додатково обробляються завдяки тисненню, ламінації, УФ-лакування. Це робиться для захисту від негативних кліматичних впливів і зовнішніх механічних.

Пам’ятайте, що якщо для крихких виробів упаковка виготовляється з мікрогофрокартону, то в силу низьких амортизуючих властивостей такого матеріалу, її потрібно посилювати спеціальними картонними вставками і вкладишами.

У більшості випадків, процес каширування здійснюється вручну або на кашированих верстатах. Весь процес підрозділяється на три етапи:

– підготовчий етап

у пристрій для подачі в верстат завантажують і підганяють один до одного матеріали основи і лайнера;

– основний етап

На матеріал основи в автоматичному режимі строго дозовано наноситься спеціальна клеюча суміш холодного затвердіння, завдяки якій, лайнер накочується пресом до основи;

– завершальний етап

Готова продукція дістається з каширувального верстата і стапелюється.

Різновиди кашировки

Фахівці застосовують три види виконання обробки кашируванням:

– односторонній

– двосторонній;

– Слім-каширування – два запечатаних з тонкого картону лайнера накочуються один до одного без застосування основи. Завдяки цьому, виріб отримує додаткову довговічність і міцність. Такий вид каширування застосовується при виготовленні подарункової упаковки.

Чому кашировка?

Завдяки процесу каширування готова продукція набуває привабливий презентабельний вигляд, що дозволяє збільшити її проданість і купівельний попит. Крім цього, каширування покращує споживчі характеристики товару.