CLOSE

Ламінація в Києві

Ламинация в Киеве

Процес ламінінації поліграфічної продукції являє собою покриття виробів спеціальною плівкою. Основне завдання ламінації-захист зображення від різноманітних зовнішніх впливів. Ламінація документів здійснюється за допомогою спеціального приладу-ламінатора.

Ламінування буває одностороннім або двостороннім, а також гарячим або холодним. Давайте більш детально розглянемо процес ламінування. Ламінатор складається з притискного і транзитного валів. Найпростіші моделі мають одну пару таких валів, професійні та офісні Ламінатори мають кілька пар валів.

У тому випадку, якщо обладнання призначене для гарячого ламінування, він має будь-який з трьох варіантів нагрівального елемента: нагрівають вали (передня пара), нагрівальна платина, комбінація нагрівальної пластини і нагріваються валів.

Сучасні Ламінатори призначені як для гарячого, так і для холодного ламінування. Виходячи зі складності конструкції, обладнання може мати можливість: змінювати швидкість, температуру, хід валів на зворотний, режим самовідключення, запам’ятовувати режим ламінування.

В процесі ламінування застосовують спеціальну плівку, товщина якої може коливатися від 24 до 250 мкм.

В процесі холодного ламінування застосовується плівка, що володіє високопрозорною клейовою системою, яка активізується за допомогою тиску. Гаряче ламінування здійснюється під впливом температури і тиску.

Плівки, які використовуються в процесі ламінування можуть бути:

– матові – повністю виключають відблиски, надають можливість робити написи на поверхні. Такі позначки легко стираються ластиком. Таке покриття виглядає більш респектабельно і в більшості випадків використовується для ламінування дорогої рекламної продукції, візиток;

– глянцеві – ідеально передає колір зображення, його яскравість і насиченість. Пам’ятайте, що дрібні світлові відблиски дуже заважають сприймати дрібний текст і деталі;

– текстурування – застосовується для декорування поверхні:”полотно”,” бризки шампанського”,”пісок”.

Ламінація поліграфічної продукції потрібна для:

– надання поверхні виробу певних оптичних властивостей, наприклад глянцю;

– підвищення стійкості поверхні поліграфічної продукції до подряпин, зносу, потертостей і інших механічних пошкоджень;

– захист поліграфічної продукції від впливу забруднень і вологи.

Ламінація документа продовжує термін служби виробу, збільшуючи їх міцність, зберігаючи первісну соковитість кольорів і яскравість, надаючи паперовій поверхні еластичність і жорсткість.

Замовити поліграфічну продукцію і подальшу ламінацію в Києві ви зможете в компанії “Фабрика поліграфії”.