CLOSE

Тиснення фольгою в Києві

Тиснение фольгой

Тиснення фольгою передбачає собою процес нанесення фольги на різні матеріали. Таке нанесення може бути виконано в кілька підходів, в тому числі і різними відтінками на поверхню матеріалу. На сьогоднішній день існує широкий вибір відтінків фольги, завдяки цьому можна втілити найсміливіші рішення.

Ви можете зустріти результати конгревного тиснення фольгою. Даний спосіб являє собою процес отримання об’ємного зображення за рахунок локальної деформації матеріалу між двома матрицями. В результаті такого тиснення Ви отримаєте зображення, яке візуально піднімається над поверхнею.

Сьогодні тиснення спеціальною фольгою з попередньо нанесеним на неї голографічним зображенням застосовується як засіб захисту цінних паперів, банкнот і документів суворої звітності.

Гаряче тиснення фольгою являє собою різновид друку, при якому зображення на запечатуваних матеріалах створюється під тиском нагрітим до високої температури штампом за допомогою спеціальної барвистої фольги. Для даного процесу фольга може бути металізованої (срібло, золото, матова або з глянцем), звичайна (імітувати фарбу), з голографічним малюнком.

Даний вид тиснення застосовується для прикраси поліграфічної продукції, для додання їй дорогого і помітного вигляду, привабливості, а також в якості засобу захисту. Можливості тиснення і різні варіанти даної технології різноманітні. Наприклад такі як: багаторівневе тиснення приводкою по зображенню; тиснення фольгою в два прогони, тиснення голографічною фольгою з безперервним візерунком, плоске тиснення фольгою декількох відтінків з подальшим конгревом, фонове тиснення фольгою з поглибленим зображенням і ін.

Сьогодні тиснення фольгою застосовується дуже широко. Тиснення фольгою в Києві застосовується при виробництві: щоденників, візиток, книг в м’якій і твердій палітурці, упаковки, паперових пакетів, планігів, POS матеріалів, папок і картонних виробів.

Тиснення фольгою сьогодні відносять до найпопулярнішого виду тиснення.

Як ми вже сказали тиснення може бути:

– гаряче тиснення фольгою – є поширеним барвистим видом тиснення. При його використанні за допомогою кліше при тиску кольорова фольга переноситься на поверхню виробу;

– холодне тиснення фольгою застосовують для матеріалів, які не здатні витримувати високі температури. При холодному тисненні фольгою на основу завдяки шовкографії наноситься спеціальний лак, і тільки потім фольга, яка приклеюється на нього. Відзначимо, що холодне тиснення фольгою набагато економічніше, ніж гаряче, проте даним методом можна обробляти тільки гладкі поверхні. ДО РЕЧІ, холодне тиснення фахівці відносять до одного з видів ламінування. Перевагою такого методу є відсутність гарячих кліше при тисненні.

Для того що б отримати відбиток високої якості ключовою умовою є висока якість фольги, в основі якої лежить поліефірна плівка. Фольга для холодного тиснення значно відрізняється від фольги для гарячого тиснення і являє собою багатошаровий матеріал, який включає різні шари.

Тиснення фольгою застосовується на різних матеріалах, таких як папір, оксамит, пластик, плівка та ін тільки уявіть собі, що в шістнадцятому столітті для тиснення використовували тільки чисте золото. І тільки в двадцятому фахівці перейшли на тиснення фольгою.