CLOSE

Висічка в Києві

Высечка в Киеве

Якщо ви хочете, щоб готова поліграфічна продукція придбала індивідуальну, що запам’ятовується форму, сьогодні дуже часто вдаються до такого виду післядрукарської обробки як Висічка (вирубка). Даний метод полягає в вирубуванні матеріалу за заданим шаблоном на спеціальному обладнанні.

Завдяки процесу висікання також вирізають або пробивають отвори (для календарів) або порожнини у вигляді кишень. Дуже часто фахівці здійснюють висікання разом з бігуванням (видавлювання в матеріалі лінійних технологічних поглиблень для того, щоб забезпечити точність і легкість згинів).

Без процесу висікання не проходить сьогодні виробництво таких різновидів поліграфічної продукції як торгові цінники, етикетки, листівки, перекидні або кишенькові календарі, конверти, гральні карти, бирки, блокноти, пакувальні пакети, картонна упаковка та ін.

Висікання в більшості випадків здійснюється на таких запечатуваних матеріалах як картон і папір. Крім цього, вона з успіхом використовується для фігурної обробки виробів з більш рідкісних матеріалів – пластика, фольги, шкірозамінника і шкіри. Висічка ефективна для застосування на пачках або одинарних аркушах паперу, а також і на рулонному матеріалі.

Процес висікання

В першу чергу варто виготовити висікальний штамп або штанц-форму, для цього використовують лазерний верстат, який дозволяє домогтися ідеальної точності форми. Розмір і форма друкованого виробу при цьому вибирається індивідуально. Практично завжди на друкарні зберігається багато готових штампів, застосування їх дозволяє значно скоротити час виконання замовлення, вартість при такому варіанті також зменшується. Після цього матеріал надходить під спеціальний прес. Завдяки технології тигельного преса можливо надати виробу абсолютно будь-яку форму.

Види висікання

Такий спосіб обробки друкованих виробів відрізняється за методом виконання і по виду вирубки регістра. По методу виконання операції виділяють:

– плоску висічку – в процесі застосовують плоскі ножі. Ефективність такої висічки висока при обробці незначних тиражів друкованої продукції;

– ротаційну висічку – головна відмінність це можливість обробки виробів складної конструкції і великих розмірів. Даний спосіб дозволяє ефективно працювати на жорстких сортах картону, а також характеризується високою стійкістю і продуктивністю інструментів до зносу;

– лазерну висічку – при такому способі використовують інноваційну технологію нового типу, яка не вимагає застосування висікальних штампів. Даний вид висікання вимагає дорогого обладнання. Така Висічка коштує трохи дорожче, проте це виправдовується високою якістю роботи.

Висічка також може бути внутрішня (лінійні прорізи або отвори в сторінці) і зовнішня (по контуру виробу).

Компанія “Фабрика поліграфії” пропонуємо вам:

– широкий вибір готових штанц-форм;

– доступні ціни і короткі терміни виготовлення;

– високоякісне виконання висічки на сучасному обладнанні.

Висічка додасть поліграфічній продукції оригінальність і цікаву форму. Ефектно виглядає вона в поєднанні з іншими способами післядрукарської обробки: тисненням, біуванням, ламінацією, лакуванням. Ми маємо в своєму розпорядженні необхідне обладнання, яке дозволяє виконувати всі ці операції високоякісно і швидко.