CLOSE

Виробництво табличок Київ

Завдяки табличкам, можливо з легкістю орієнтуватися в незнайомому приміщенні, місцевості. Тому замовити таблички в офіс неодмінно варто для зручності своїх же співробітників, партнерів, потенційних клієнтів.

Багато замовляють аналоги у вигляді наклейок, але якщо ви хочете щоб орієнтир виглядав презентабельно, рекомендуємо віддати перевагу табличкам, які ви з легкістю зможете при необхідності зняти і перемістити на інше місце. Таблички не псують поверхню.

Чому варто замовити таблички в Києві?

1. якщо в одній будівлі кілька офісів і компаній, на дверях кожної розміщується табличка

2. зони з обмеженим доступом позначають табличками

3. адміністративні приміщення та вбиральні кімнати легко ідентифікувати за табличками

4. відділи компанії

5. таблички інформаційного характеру (вихід, вхід, пожежний вогнегасник і тд).

Матеріал, на якому виготовляються таблички вибирає замовник. Самим популярними можна назвати алюмінієві і вінілові таблички. Але не виключено застосування металу, дерева, щільного паперу.

Вінілові таблички виглядають не менш привабливо. Такі таблички можна з легкістю міняти, переміщувати. Вони активно застосовуються в офісах, ТРЦ, держустановах, місцях громадського користування і тд.

У нашій практиці зустрічалися замовники, які просили виготовити таблички на замовлення до конкретної події: виставка, презентація. Іноді такі таблички допомагають відмінно економити на консультантів. Виготовлення табличок варто здійснювати заздалегідь, так як процес їх виготовлення не такий швидкий як наприклад, поліграфія.

Замовити вінілові таблички або замовити металеві таблички просто, достатньо зв’язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом з розділу “Контакти“.

Ми працюємо на сучасному обладнанні з якісними матеріалами. Гарантія нашої якості – це наші постійні клієнти, які на постійній основі співпрацюють з нами.

Таблички в офіс, таблички в магазин, таблички вказівні, таблички в кабінет – все це і багато іншого пропонує вам компанія “Фабрика поліграфії”. У нас вигідні ціни та індивідуальний підхід. Наші дизайнери підкажуть як найкраще оформити табличку, виходячи з ваших побажань.

У нас на сайті ви зможете замовити магнітну продукцію, пакувальні матеріали, цукеркові набори та багато іншого. Ознайомитися з нашим широким асортиментом ви зможете на нашому сайті.