CLOSE

Виробництво папок в Києві

Печать папок в Киеве

Папки корпоративні або ділові папки – є найбільш використовуваними носіями іміджу підприємства співробітниками в робочі будні. Тому для підвищення міцності і якості продукції, що виготовляється, компанія “Фабрика поліграфії” пропонує вам друк папок в Києві з подальшою ламінацією. Виробництво якісних папок є дуже важливою складовою підтримки та формування фірмового стилю і корпоративного іміджу Вашої компанії.

Наявність в компанії папок з фірмовим стилем та іншої корпоративної поліграфічної продукції, є ефективним засобом виділення вашої комерційної пропозиції серед конкурентів.

Зовнішній вигляд ділових папок може бути різноманітним, але в обов’язковому порядку повинен значно відрізнятися на тлі конкурентів.

Наші фахівці із задоволенням розроблять зовнішній вигляд для вашої поліграфії. Для корпоративних папок прекрасно підійде поєднання корпоративних кольорів і логотипу компанії.

Ексклюзивний дизайн і друк корпоративної поліграфічної продукції для рекламних цілей і документообігу всередині підприємства – це хороший тон для будь-якої поважаючої себе компанії з відмінним смаком.

Друк папок Київ здійснюється переважно офсетним способом, що дозволяє заощадити при замовленні великих тиражів. Технологія офсетного друку відрізняється насиченістю і яскравістю фарб, високою чіткістю тексту і картинок.

Компанія “Фабрика поліграфії” пропонує замовити друк папок в нашій компанії. Ми маємо в своєму розпорядженні всі ресурси для виробництва різних видів папок. Ми також пропонуємо своїм клієнтам оформлення поліграфічної продукції за індивідуальним замовленням додрукарського зовнішнього вигляду і післядрукованої обробки (тиснення, конгрев, вибірковий лак, ламінування), яка значно підвищує якість готових виробів, підкреслюючи солідність компанії.

Кожна компанія може скористатися ефективною і недорогою рекламою на папці. Наприклад якщо Ваша компанія займається плитами перекриття, ми із задоволенням виготовимо для вас рекламні папки з написом: плити перекриття, а так само контактними даними вашої компанії.

Найбільшою популярністю користуються папки формату А4, виготовлені з крейдованого картону досить таки високої міцності із застосуванням новітніх технологій на ринку поліграфічних послуг.

Друк папок рекламної спрямованості є важливим пунктом діяльності нашої компанії. Підприємство, що створює свій власний стиль, що має достатню кількість постійних клієнтів, просто зобов’язане зробити корпоративні папки складовою фірмового стилю.

При замовленні папок ви можете розповісти нам про всі побажання, які наші фахівці втілять в життя. Виготовлені папки в нашій компанії знайдуть не тільки практичне, але і естетичне застосування у будь-якого партнера і замовника.

Замовити папки в Києві ви зможете зателефонувавши нам по телефону +38 095 77 55 995.