CLOSE

Рекламна продукція в Києві

рекламна продукція в КиєвіПогодьтеся, що найкраща рекламна продукція та, яка не дратує і в той же час практична. Отримавши такий цікавий рекламний сувенір, потенційний покупець буде розглядати його, використовувати і підсвідомо запам’ятовувати вашу рекламу.

Сувенірна рекламна продукція з фірмовим логотипом і контактними даними ідеально підійде для промо-акцій, презентацій, виставок.

Компанія “Фабрика поліграфії” має в своєму розпорядженні сучасне обладнання, тому ми пропонуємо вам такі послуги: друк, шовкографія, тиснення, конгрев, лазерне різання та ін. Ми пропонуємо вам тільки високоякісні рекламні сувеніри, асортимент яких вас приємно здивує.

Наші фахівці готові вирішити будь-які поставлені завдання в сфері сувенірної рекламної продукції. Якщо вам потрібно виготовити рекламну продукцію, ми із задоволенням виконаємо це замовлення в короткі терміни. Ми починаємо процес зі створення макетів продукції, це можуть бути ваші макети, або ж наш дизайнер із задоволенням розробить його для вас, з урахуванням всіх ваших побажань.

Можете бути впевнені, що якщо вам потрібна якісна і приваблива сувенірна продукція, ми надамо вам професійну допомогу, так як маємо багаторічний досвід роботи в даній сфері.

Не залежно від того, велика у вас компанія або невелике підприємство, замовити рекламну продукцію в Києві завжди вигідніше оптом.

При цьому вартість нанесення логотипу зводитися до мінімуму, при замовленні великої кількості рекламної продукції ви неодмінно отримаєте знижку. Багато компаній замовляють у нас рекламну продукцію на постійній основі, тому спеціально для таких клієнтів у нас існує система знижок.

Асортимент рекламної продукції у нас широкий, основними напрямками є рекламні магніти на холодильник різних видів, форм, розмірів, варіантів виконання і цілий спектр поліграфічної продукції, також ми зможемо розробити і виготовити для вас упаковку з фірмовою символікою.

Замовити рекламну продукцію в Києві</a > неодмінно варто, завдяки чому, ви зможете підкреслити свою індивідуальність та імідж.