CLOSE

Рекламно-сувенірна продукція-Костери

Невід’ємною складовою будь-якого сучасного ресторану, бару або кафе є костери. Іншими словами, костери – це підставки під кухоль або пивний келих, які відмінно захищають поверхню столу від крапель, піни, вологи від посуду.

При цьому, костери — це дуже стильно , адже як ми знаємо, вся справа в дрібницях. І потрапивши в заклад,в якому все продумано до дрібниць, буде приємно і затишно проводити час і захочеться повернутися знову.

Костери або бірдекелі на сьогоднішній день не тільки відмінний захист і краплевловлювач, але і ефективний рекламний носій, який постійно буде нагадувати про вашу компанію.

Компанія “Фабрика поліграфії” готова виконати виготовлення костерів на замовлення в Києві максимально швидко і недорого. Перед виробництвом ми уважно вислухаємо Ваші побажання, дамо своє бачення і тільки потім приступимо до масового виготовлення.

Костери, вони ж бірмати, вони ж бірдекелі — всі ці вироби виготовляються з гігроскопічного картону. Ви можете зустріти в закладах овальні, квадратні, круглі і навіть нестандартної форми костери, і чим воно буде оригінальніше, тим більше уваги на нього звернуть. Рекламна інформація може бути надрукована як на одній стороні, так і на обох.

На сьогоднішній день існують навіть колекціонери костерів, тому є заклади, які дозволяють залишати собі костери, а там де це не дозволяється, але дуже хочеться завжди знайдеться той, хто зможе взяти з собою привабливий бірдекель.

Чому варто замовити костери?

— завдяки костерам можна значно продовжити термін служби столів і скатертин;

— використовувати костери, як елемент декорування закладу;

— костери дозволять збільшити впізнаваність закладу;

— ефективний рекламний носій з вашими контактами.

Виготовлення костерів (підставки під посуд на замовлення)

По бажанню замовника ми зробимо костери будь-якої форми: овальні, квадратні, трикутні. Класичним розміром такої підставки під посуд є 90 на 90 мм, якщо ж це коло — діаметр 90 мм.

Красиві незвичайні костери можуть виступати свого роду недорогим промо сувеніром. Який буде приємно отримати кожному клієнту вашого закладу.

В процесі виготовлення костерів використовуються такі матеріали:

1. Папір, його можна заламінувати. Він каширується на картон. Метод нанесення зображення – шовкографія, офсетний або цифровий друк.

2. Пивний спеціальний картон. Даний картон відрізняється підвищеною жорсткістю, гігроскопічністю і легкістю.

3. Натуральна шкіра завжди виглядає дорого і благородно. Підставки під склянки зі шкіри щільно фіксують посуд на столі. Метод нанесення зображення: тиснення, шовкографія.

4. Пресована пробка найпопулярніший матеріал, який відмінно вбирає вологу і активно поглинає тепло від гарячого посуду.