CLOSE

Вироби з палітурного картону

Останнім часом ми все частіше стикаємося із замовленнями виробів з палітурного картону. Така продукція виглядає досить солідно, тому сміливо підкреслить статус вашої компанії.

Вироби з палітурного картону представлені досить широким асортиментом, сюди можна віднести: мобільні презентації, жорсткі папки мають кільцевий механізм, каталоги зразків, короби, обкладинки, фотоальбоми, планшети та ін.

На думку фахівців, жорсткі папки з кільцевим механізмом виступають досить ефективним інструментом продажів. Завдяки кільцевому механізму можливо на постійній основі оновлювати необхідну інформацію, замінюючи неактуальну інформацію на нову. Жорсткі папки практичні і довговічні, вони мають підвищену зносостійкість через додаткову ламінацію, яка за бажанням замовника може бути глянцевою або матовою. В процесі їх виготовлення фахівці вдаються до використання післядрукарських додаткових робіт: накладні кишені різних форм і розмірів, куточки, затискачі для паперів, кнопки, при бажанні можна доповнити папку пластиковим або картонним роздільником.

Якщо ви активний учасник презентацій і виставок, пропонуємо звернути вашу увагу на настільні мобільні презентації. Обидві ці презентації можуть бути виконані з урахуванням всіх ваших побажань. Настільна презентація досить практична тим, що може фіксуватися і трансформуватися в конструкцію у вигляді “будиночка”, а вміст презентації можна з легкістю перегортати в міру розповіді клієнтам про Ваші товари або послуги.

Короб являє собою жорстку папку з кільцевим механізмом, при цьому закриту з усіх боків клапанами. Завдяки механічним заклепкам клапани легко фіксуються між собою. При бажанні такий короб може мати ручку, що робить його портфелем. До такого виробу можуть також застосовуватися всі післядрукарські роботи, що і до звичайної поліграфічної продукції.

У нас ви можете замовити портфелі з палітурного картону. Вони дуже зручні при транспортуванні документації та рекламних матеріалів. Такий портфель має зручну ручку і застібку, виглядає досить солідно. На ньому може бути нанесений логотип вашої компанії, що робить його ефективним рекламним носієм.

Якщо вас зацікавила продукція з палітурного картону, зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом з розділу “Контакти” і ми із задоволенням проконсультуємо Вас і дамо відповіді на всі питання.