CLOSE

Контактні дані:

ПОЛІГРАФІЯ ТА УПАКОВКА:
Телефон: +38 095 77 55 995
ВИРОБНИЦТВО ІГОР:
Телефон: +38 095 77 55 995
РЕКЛАМНО-СУВЕНІРНА ПРОДУКЦІЯ:
Телефон: +38073-573-26-35
ВІДДІЛ ШТАНЦФОРМ:
Телефон: +38 067 392 44 46
ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС:
Підписуйтесь на нас у facebook Читайте нас в twitter Підписуйтесь на нас в instagramm

Написати нам:Продукція компанії

Українське виробництво

Переваги

Ми раді співпраці

Наші послуги

Комплексний підхід

Останні роботи

Більше 500 задоволених клієнтів

Project Name Сувенирная продукция

Some image

Project Name Полиграфия

Some image

Project Name Упаковка

Some image

Project Name Магниты

Some image

«Фабрика поліграфії» — виробництво магнітів, поліграфія, розробка упаковки, виготовлення ігор

Виготовлення рекламних магнітів

Рекламні магніти на холодильник це кращий сувенір!

Що таке рекламний магніт? Це економний, відмінний варіант сувеніра, який залишиться у покупця на довгі роки. Сувенірні та рекламні магніти на холодильнику на замовлення в Києві роблять наше життя трішки веселіше. Люди зазвичай більше довіряють рекламі, яка знаходиться у них вдома. Рекламодавці, які використовують сувенірні магніти, ефективно рекламують свою послугу або продукт кожен раз, коли ви підходите до холодильника. Сувеніри у вигляді магнітів нагадають про подорож або радісну подію в житті, це відмінний подарунок на всі випадки життя. Різноманітність магнітів не піддається систематизації, серед усіх велику групу складають магніти на холодильник, але на цьому їх застосування не обмежується.

Сувенірні магніти в Києві

Сувенірні магніти можуть бути використані як записні книжки, рамки для фотографій, як значки, закладки, магнітні дошки і пазли. “Реклама на холодильник” була задумана саме для холодильника, але кріпити її можна на будь-яку іншу відповідну поверхню. Магнітні стікери на транспорт стали тим видом реклами, яка особливо помітна. На заводських підприємствах, на робочих місцях, і офісах сувеніри з магнітів радують око і створюють атмосферу затишку і теплоти.

ВІДДІЛ МАГНІТІВ:

Телефон: +38 073 573-26-35. Пошта: fabrika.magnet@gmail.com

Повний спектр поліграфічних послуг

Поліграфія «Фабрика» займається виготовленням друкованої продукції для наших клієнтів. Наша компанія пропонує повний спектр поліграфічних послуг:

Широкоформатний друк в Києві. Широкоформатний друк передбачає застосування спеціалізованої поліграфічної техніки для друку на великих форматах.

Офсетний друк в Києві. Офсетний друкце найбільш якісний друк з нині існуючих, саме її ми використовуємо в нашій роботі для друку високоякісної продукції великими тиражами.

Шовкотрафаретний друк в Києві. Шовкотрафаретний друк це нанесення логотипу, тексту та зображення на будь-яку поверхню)

Цифровий друк в Києві. Цифровий друк це дуже швидкий друк, актуальна коли має місце малий тираж.

Поліграфічна продукція – один з найбільш доступних і простих способів заявити про себе і є основою багатьох рекламних компаній. Нашим клієнтам ми пропонуємо: друк візиток, друк листівок, друк листівок, буклетів, виготовлення календарів. Наші фахівці допоможуть підібрати вам найбільш підходящий формат для подальшого друку.

Ми надаємо величезний спектр постпечатних послуг, поліпшити і надати неповторність готовому виробу може додаткова обробка.

Поліграфія в Києві від «Фабрика» — це вибір на користь якісних поліграфічних товарів, які будуть створені в найкоротші терміни.

ВІДДІЛ ПОЛІГРАФІЯ:

Пошта: fabrikapoligrafii@gmail.com

Розробка та виготовлення картонної упаковки

Розробка і виготовлення картонної упаковки, виробництво кашованої упаковки, виготовлення коробок, упаковка з крейдованого картону, упаковка з мікрогофрокартону, елітна упаковка доступні по телефону: +38 063 302 44 34 і +38 095 280 83 33.

Наша компанія є одним з лідером в галузі виробництва картонної упаковки в Україні.

У нас дуже широкий асортимент продукції: картонна упаковка, коробки і упаковка для тортів і піци різних конструкцій, упаковка для продуктів харчування, етикетка, листівки, флаєри, буклети, календарі, візитки і багато іншого.

ВІДДІЛ УПАКОВКА:

Пошта: fabrikapoligrafii@gmail.com

Краща ціна на штанцформи в Україні

Ми команда професіоналів, яка завдяки нашому досвіду, високоточним технологіям готова запропонувати Вашому виробництву якісні штанцювальні форми.

Штанцформи — являють собою вирубні штампи, що складаються з фанери, в яку поміщені вирубні ножі із сталі. Конфігурацію ці ножі можуть мати абсолютно різну, все залежить від складності пакувального виробу, для якого ці ножі використовуються. Ми завжди Вам допоможемо створити штамп для висічки.

ВІДДІЛ ШТАНЦФОРМ:

Телефон: +38 095 77 55 995 або +38 067 392 44 46. Пошта: fabrikaf@gmail.com

ми завжди відкриті до партнерства

Ось кілька основних послуг компанії «Фабрика»: виготовлення магнітів, розробка упаковки, поліграфія, виготовлення штанцформ. Ми зробимо все, що б Ваш товар, був успішним і конкурентоспроможним на ринку. Стильний дизайн, красива упаковка-обов’язково звернуть на себе уваги покупця.

Ми завжди готові і з радістю візьмемося за замовлення будь-якої складності, ми вміємо це робити! Наші фахівці мають величезний досвід роботи з ексклюзивною друкованою продукцією.

Оцінка: 5 зірок. Рекомендується 4.9 з 4.9 на основі 48 оцінок. Серед них і Галченко Вадим

Написати нам:Контактні дані:

ПОЛІГРАФІЯ ТА УПАКОВКА:
Телефон: +38 095 77 55 995
ВИРОБНИЦТВО ІГОР:
Телефон: +38 095 77 55 995
РЕКЛАМНО-СУВЕНІРНА ПРОДУКЦІЯ:
Телефон: +38073-573-26-35
ВІДДІЛ ШТАНЦФОРМ:
Телефон: +38 067 392 44 46
ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС:
Підписуйтесь на нас у facebook Читайте нас в twitter Підписуйтесь на нас в instagramm

Остання стаття:

Всі права захищені Фабрика | Карта сайту |Сайт створений і просувається в студії "Двіжок"