CLOSE

Вироби з переплетеного картону

Останнім часом ми все частіше стикаємося із замовленнями виробів із переплетеного картону. Така продукція виглядає досить солідно, тому сміливо підкреслить статус вашої компанії.

Вироби з переплетеного картону представлені досить широким асортиментом, сюди можна віднести: мобільні презентації, жорсткі папки з кільцевим механізмом, каталоги зразків, короба, обкладинки, фотоальбоми, планшети та ін.

На думку фахівців, жорсткі папки з кільцевим механізмом виступають досить ефективним інструментом продажів. Завдяки кільцевому механізму можна постійно оновлювати необхідну інформацію, замінюючи неактуальну інформацію на нову. Жорсткі папки практичні і довговічні, вони мають підвищену зносостійкість через додаткову ламінацію, яка за бажанням замовника може бути глянсовою або матовою. У процесі їх виготовлення фахівці вдаються до використання додаткових післядрукарських робіт: накладні кишені різних форм і розмірів, куточки, затискачі для паперів, кнопки, при бажанні можна доповнити папку пластиковим або картонним роздільником.

Якщо ви є активним учасником презентацій та виставок, пропонуємо звернути вашу увагу на настільні мобільні презентації. Обидві ці презентації можуть бути виконані з урахуванням усіх ваших побажань. Настільна презентація досить практична тим, що може фіксуватися і трансформуватися в конструкцію у вигляді “будиночка”, а вміст презентації можна легко перегортати в міру розповіді клієнтам про ваші товари або послуги.

Короб є жорсткою папкою з кільцевим механізмом, при цьому закриту з усіх боків клапанами. Завдяки механічним заклепкам клапани легко фіксуються між собою. За бажання такий короб може мати ручку, що робить його портфелем. До такого виробу можуть застосовуватися всі післядрукарські роботи, що і до звичайної поліграфічної продукції.

У нас ви можете замовити портфелі із переплетеного картону. Вони дуже зручні при транспортуванні документації та рекламних матеріалів. Такий портфель має зручну ручку та застібку, виглядає досить солідно. На ньому може бути нанесений логотип вашої компанії, що робить його найефективнішим рекламним носієм.

Якщо Вас зацікавила продукція з переплетеного картону, зв’яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом з розділу “Контакти” і ми із задоволенням проконсультуємо вас та відповімо на всі запитання.[ /vc_column_text]