CLOSE

Магніти з палітурним картоном в Києві

Пропонуємо Вашій увазі сучасну і привабливу рекламно сувенірну продукцію у вигляді магнітів на холодильник. Протягом декількох років багато компаній, як великі, так і не великі вдаються до використання цього нехитрого способу рекламування. Доведено, що магніти на холодильник з палітурним картоном можуть говорити і просувати компанію так само успішно, як і інші рекламні сувеніри, вартість яких в рази вище.

Сувенірні магніти на холодильник-це довга і відмінна пам’ять про екзотичні країни і далекі міста. Туристичним агентствам просто не обійтися без такого вдалого рекламного сувеніра з контактними даними компанії.

Чим же приваблюють магніти на холодильник з палітурним картоном?

Такі рекламні сувеніри стильні, сучасні та привабливі. Магніт на холодильник з вашим логотипом буде завжди привертати увагу всіх членів сім’ї, а інформація на ньому буде запам’ятовуватися на підсвідомості.

Магніти на холодильник Київ дуже зручні, вони з легкістю прикріплюються на металеву поверхню без кнопок, клею, цвяхів.

Сьогодні існує ціла традиція колекціонувати магнітики і прикрашати ними інтер’єр. Магніт на холодильник-це ідеальний презент, який буде працювати на ваш імідж тривалий час. Така рекламна продукція буде дуже корисна, тому ми пропонуємо замовити магніти в компанії “Фабрика поліграфії”.

Виробництво магнітів на холодильник провідна наша галузь. Ми пропонуємо вам якісну продукцію за доступними цінами в короткі терміни.

Магніт на холодильник-відмінний промо-сувенір, поширювати який можна різними способами: роздавати на промо-акціях, прикріплювати до продуктів харчування, роздавати на вулиці і фірмових магазинах.

Магніт з логотипом Вашої компанії стане прекрасним елементом декору, а також буде виконувати функції ефективного рекламного носія.

Чому варто замовити магніти на холодильник в Києві?

– Привернення уваги цільових споживачів завдяки яскравому дизайну;

– Ненав’язливий спосіб нагадати про себе потенційним клієнтам;

– Збільшення продажів завдяки широкому охопленню аудиторії.

Сувенірна продукція (магніти на холодильник, квартальні календарі і рамки для фотографій, пазли і блокноти для нагадувань з вашим логотипом) може бути яскравим доповненням до основної покупки ваших цільових споживачів.

Рекламний магніт на холодильник, який знаходиться в офісі вашого клієнта – привертає увагу потенційних клієнтів вашої компанії.

За допомогою магнітика легко можна створити імідж і образ вашої компанії в очах цільових споживачів!

Ми пропонуємо різноманітність варіантів — компанія “Фабрика поліграфії” готова зробити будь-який тип даної сувенірної продукції. Ми можемо зробити плоскі, акрилові, об’ємні магнітики на холодильник, виконати закладки, фоторамки, пазли, стерео-Варіо на їх основі. Наша компанія зможе випустити стільки цієї рекламної продукції, скільки вам необхідно. Ми готові робити магніти на холодильник в дуже великих кількостях-виробничі потужності дозволяють нам виконувати навіть найбільші замовлення.

При цьому, як і у випадку з будь-якою іншою рекламною продукцією, ми чітко дотримуємося обумовлених термінів. Навіть якщо ви замовили сувенірні магніти великою партією і в оперативному порядку, будьте впевнені, ми зробимо їх без будь-яких затримок. Наша компанія не змушує клієнтів чекати. Якість продукції, що випускається нами, залишається незмінно високою, навіть у разі термінового виконання замовлення. Кожен магніт на холодильник виконується нами з висококласного вінілу (і інших матеріалів). В результаті чого він зберігає всі свої властивості протягом років.