CLOSE

Пазли з магніту в Києві

Все більшою популярністю користуються магнітні пазли. Така оригінальна і барвиста гра буде цікавою і дитині і дорослому.

Магнітний пазл являє собою спеціальний магнітний лист, на який попередньо приклеєне або надруковано зображення на фотопапері, яке в подальшому ділитися на фрагменти або як їх ще називають – пазли. Такі магнітні пазли застосовують як в рекламних цілях, як і в розважальних іграх.

Рекламні магнітні пазли привертають увагу. Основна їх ідея полягає в тому, що споживач купує той чи інший товар і збирає з окремих фрагментів велике ціле зображення, яке в подальшому можливо як залишити собі, розташувавши на холодильнику або обміняти на сувенір.

Компанія “Фабрика” із задоволення виготовить для вас магнітні пазли за індивідуальним проектом в будь-якій кількості. Подарувати магнітні пазли ви зможете на будь-яке свято родичу або близькій людині, надрукувавши на ньому будь-яке зображення або фотографію. Компанія “Фабрика” пропонує вам друк магнітних пазлів швидко, якісно і недорого.

Найбільш актуальним такий презент буде дітям. Та як даний подарунок поєднує в собі кілька функцій:

– радість малюкові, так як магнітні пазли із зображенням улюблених героїв так весело збирати з друзями, особливо якщо на них зображено фото винуватця торжества. Такий презент доставить море позитивних емоцій і подяку Вам з боку дитини;

– будь-які магнітні пазли допомагають розвивати моторику пальців рук, зображення дитини, вчать його посидючості.

Але варто також сказати, що подарунок у вигляді магнітних пазлів стане приємним і для дорослого. Коханим, друзям, колегам по роботі такий подарунок неодмінно припаде до душі.

Компанія “Фабрика” займається виготовленням пазлів на основі магніту в будь-якій кількості і будь-якого розміру. При цьому пазли на магніті можуть бути глянцевими, матовими або об’ємними. Вартість магнітних пазлів невисока, а терміни виготовлення при цьому мінімальні. При цьому ви завжди встигнете порадувати оточуючих таким незвичайним подарунком.

Замовити магнітні пазли дуже легко, достатньо просто зателефонувати нам по телефону +38 095 77 55 995 і ми виготовимо для вас магнітні пазли за вашими ескізами або розробимо зовнішній вигляд самостійно.

Останнім часом магнітні пазли стали ще одним різновидом рекламної продукції. Вони виглядають як зображення розділене на окремі фрагменти, яке цікаво збирати. Такий набір може включати в себе будь-яку кількість фрагментів, чим більше, тим цікавіше. Ті магнітні пазли, які ви хочете роздавати на промо-акціях не повинні містити великої кількості елементів, головне завдання такого сувеніра – створити сприятливе враження про товар.

Такий оригінальний промо-сувенір, як магнітні пазли забезпечує ефективну, приховану рекламу і ось чому:

– потенційні споживачі сприймають такий подарунок як гру, а не нав’язливу рекламу;

– оригінальність сувеніра забезпечує підвищений інтерес до нього-інформація на ньому тут же запам’ятовується;

– магнітні пазли будуть захоплюючі для всіх незалежно від віку;

– магнітні пазли довго зберігатися;

– такий рекламний носій можливо прикріпити куди завгодно, тому він завжди буде перед очима.