CLOSE

Друк в Києві

Печать в Киеве

Компанія “Фабрика поліграфії” пропонує вам оперативний друк в Києві. Ми пропонуємо вам офсетний, широкоформатний і цифровий друк в Києві за доступними цінами, високої якості в мінімальні терміни. Ми на постійній основі співпрацюємо як з великими компаніями, так і виготовляємо поліграфічну продукцію приватним особам.

Ми пропонуємо вам як експрес друк поліграфії в Києві, так і інші друковані послуги. Завдяки сучасному обладнанню ми готові виконати всі Ваші замовлення швидко і якісно. Завдяки післядрукарській обробці ми з легкістю впораємося з різкою, фальцюванням, ламінацією, зшиванням, і багатьма іншими і навіть нестандартними послугами. Готові створювати як листівки химерних форм, так і настільні календарі, пластикові карти, наклейки і навіть мобільні стенди і подарункові упаковки.

Коли ви хочете роздрукувати особливі документи (наприклад, шкільні грамоти або запрошення) зі стандартним дизайном (шапка з гербом, назва вашої фірми і т.п.), але бажаєте включити різні дані (наприклад, імена учнів), вам не доведеться писати їх вручну. Наша поліграфічна продукція та послуги, якою вас здивують своїм термінами і цінами, буде радувати вас своєю якістю довгі роки. Фон і всі стандартні написи залишаться однаковими на кожному аркуші, але ми легко замінимо змінні дані в областях, що вимагають персоналізації. Послуга друку змінних даних дозволяє значно заощадити Ваш час і зусилля по створенню різних сертифікатів, карт, квитків та інших документів, наочно демонструючи унікальні можливості сучасного друку.

Ми із задоволенням виконаємо складний і незвичайний замовлення полграфії в Києві. Наші співробітники озброїлися унікальним ріжучим і бігуючим плоттером, що дозволяє творчо підходити до оформлення Ваших замовлень і перетворювати їх в життя.

На будь-якому етапі виготовлення вашої друкованої продукції ви можете бути впевненими, що наші співробітники допоможуть вирішити всі виникаючі з вашим макетом проблеми. У нашому штаті є професійні дизайнери, верстальники та інші фахівці, які протягом жодного року працюють в даній сфері і постійно вдосконалюються.

Вибравши наші поліграфічні послуги в Києві, ви будете впевнені в тому, що отримаєте своє замовлення в точно призначений термін. Ми звикли працювати з великими обсягами замовлень, і завдяки відмінній оснащеності нашої друкарні в Києві, всі роботи проводяться вчасно.

Компанія “Фабрика поліграфії” візьметься за термінові замовлення і доставлять готову продукцію прямо в ваш будинок або офіс, а так як наша друкована поліграфія в центрі Києва, то ми оперативно доставимо в будь-яку точку міста ваше замовлення.

Різні види друку, післядрукарські роботи, створення фірмового стилю – все це ви можете знайти в компанії “Фабрика поліграфії”. Наші ціни Вас приємно здивують.