CLOSE

Акриловые магниты в КиевеАкрилові магніти в Києві

Запорука успішного бізнесу-це якісна реклама, яка ефективна, доступна і різноманітна. Велика кількість методів рекламування ніяк не виправдані і вкладаючи гроші в чергову рекламу варто задуматися, а чи принесе вона очікувані результати.

Більшість рекламних носіїв є дорогими, але при цьому малоефективні. Тому варто ретельно продумувати що саме може зацікавити потенційного споживача. Як зробити так, щоб образ вашої компанії завжди був перед очима і підсвідомо спливав в голові в потрібний момент.

Ми пропонуємо вам досить таки поширений метод реклами, який зарекомендував себе з хорошого боку – Акрилові магніти на холодильник. На перший погляд, виникає питання: як такий невеликий продукт може рекламувати велику компанію? Відповідь проста: сучасний будинок важко уявити без магнітиків на холодильник, які люди із задоволенням приносять з різних заходів і акцій і чіпляють на чільне місце. Таким чином, ваша реклама завжди перед очима.

Акрилові магніти широко застосовуються в області продажів. І тому компанія “Фабрика ” пропонує вам широкий асортимент магнітів, на будь-який смак і бюджет. Акрилові магніти – це заготовка з прозорого пластика. Такий виріб складається з кришечки, корпусу, пакетика для упаковки. Ззаду прикріплений магнітик, розмір якого становить три на чотири сантиметри. Завдяки магніту вся конструкція з легкістю тримається на будь-якій металевій поверхні.

Відзначимо, що процес складання здійснюється без застосування будь-якого додаткового обладнання. У корпус заготовки попередньо вставляється підготовлене зображення і закривається кришечкою. При необхідності ми зможемо упакувати кожен акриловий магнітик в окремий поліетиленовий пакетик, це допоможе уникнути подряпин на кришечці.

Чому ви повинні замовити Акрилові магніти саме у нас?

Компанія “Фабрика поліграфії” вже давно виготовляє магніти на холодильник, тому знає всі тонкощі виробництва якісних магнітів.  До того ж при склеюванні акрилового магніту і корпусу ми застосовуємо клей власної розробки, а це повністю виключає можливість відклеювання корпусу від магніту. Такий магніт практичний і прослужить дуже довго.  Завдяки якісним матеріалам, ми можемо виготовляти Акрилові магніти повністю прозорими без жовтизни. Акрилові магніти в Києві дуже поширені і популярні. Тому більшість компаній регулярно замовляють у нас такі рекламні сувеніри. Ми пропонуємо вам широкий асортимент акрилових магнітів. При бажанні ми можемо виготовити Акрилові магніти різних форм і розмірів.

Ми зможемо розмістити на акриловому магніті будь-яку інформацію про Вашу компанію: логотип, контактні дані, рекламовані товари та послуги. Ваш магніт неодмінно буде виділятися серед інших магнітиків на холодильнику. З нами швидко, якісно і зручно!

Замовити Акрилові магніти в Києві ви зможете зателефонувавши за телефоном: + 38073-573-26-35.