CLOSE

Вироби з фанери

Завдяки лазерному різанню, з’являється можливість виготовлення широкого асортименту продукції з відмінною деталізацією і чіткістю орнаментів і візерунків, при цьому ми отримуємо різ хорошої якості з гладкою, рівною і чистою кромкою. Повністю пропадає необхідність додаткової обробки краю продукції.

Різання фанери лазером широко застосовується для виготовлення як штучних виробів, так і серійного випуску продукції. Це всілякі складні і прості за формою вироби: заготовки під бізіборди, елементи декору, заготовки під різні вироби, рекламні вивіски, листівки, іграшки, сувенірна продукція, різні ящики, упаковки, короби під обладнання та корпусу виробів, наприклад 3д принтера.

При цьому різ виходить дуже чистий і акуратний, з нами ви забудете, що таке нагар на виробах і заготовках.

Професіоналізм. Майстерність. Своєчасність.

1. Сучасне обладнання – автоматизовані верстати, керовані через комп’ютер.

2. Ціни нижчі ніж у конкурентів – власне виробництво і, як наслідок, відсутність посередників і прозорість розрахунку.

3. Досвідчені фахівці – у нас працюють тільки висококваліфіковані працівники.

4. Швидкість виконання замовлення – завдяки високотехнологічному обладнанню, досвідченим фахівцям і цілодобовому режиму роботи, ми в стислі терміни виконуємо навіть самі об’ємні замовлення.

5. Індивідуальний підхід – враховуємо всі побажання клієнта, працювати з нами не тільки приємно і зручно,

але й вигідно.

У чому особливість технології обробки деревини за допомогою верстатів ЧПУ?

Метод художнього розкрою за допомогою високоточного лазерного променя складно переоцінити, оскільки саме ця технологія дозволяє максимально швидко і точно вирізати складні художні елементи з деревини і деревних матеріалів. На відміну від ручного розкрою, лазерний промінь CO2 рухаючись по заданій на верстаті ЧПУ програмі, може за короткий проміжок часу виготовити тираж абсолютно ідентичних копій з мінімальною кількістю відходів. До того ж такий спосіб обробки деревини економить не тільки час, але і гроші клієнта, оскільки коштує в кілька разів дешевше ручної роботи.