CLOSE

Виробництво наліпок

Виробництво наліпок в Києві

Наклейки – спеціальні маркери з плівки або паперу, на основі, що клеїть, популярні в поліграфічній індустрії. Такий простий спосіб використовують для залучення уваги і виділення товару із загальної маси. Їх задіють практично у всіх сферах діяльності, в магазинах як етикетки на продукцію, в рекламі для створення іміджу компанії, а також стікери інформаційного та розважального характеру.

Компанія “Фабрика” друкує наліпки на спеціальному обладнанні швидко і якісно. Якщо у вас виникли труднощі при виборі друку на наклейках, то ми готові підібрати найкращий варіант з урахуванням всіх побажань. У вас є відмінна можливість замовити наклейки в Києві, в різній колірній гамі і за прийнятною ціною.

Наше виробництво безперервно друкує наклейки на базі білої або прозорої плівки з глянцевою, матовою поверхнею або ж на звичайному фольгованому самоклеючому папері.

Стікери на плівці – це водостійкі наклейки, які відрізняються підвищеною міцністю і здатністю витримати вплив вологи, сонячного світла і температурних умов. Ними відмінно оформляти упаковки харчових продуктів, так як тривалий час здатні зберегти свій первісний вигляд. Легкість в нанесенні і зняття наклейки з базової основи, не порушує їх цілісності, а також економить Ваш час при використанні.

Друк наклейок на звичайному папері є бюджетним варіантом, який найчастіше використовують для маркування товарів і при оформленні дизайн інтер’єрів. Вартість буде значно нижче, навіть при маленькому замовленні тиражу, за рахунок невеликих витрат на матеріал. Процес наклеювання займе більше часу, оскільки стікери не мають клейового шару. Довговічність таких виробів буде нижче, ніж наклейок, надрукованих на плівці.

Наклейки на самоклеючому папері мають клейовий прошарок і легко наносяться на товар. Така дія займе мінімум зусиль і витраченого часу.

Стікери на самоклеючому папері фольгованого типу найчастіше замовляють для того, щоб конкретно виділити товар. Споживачі, що проходять повз, завжди звернуть увагу на явно виражені, подібного виду етикетки.

Виготовлення наклейок можна здійснити різними способами. Офсетний друк використовується при великих партіях тиражу. Таким методом випускають велику кількість примірників якісно, економно і в найкоротші терміни. Виробництво наліпок на цифровому обладнанні, відрізняються чітким промальовуванням, яскравим зображенням і відсутністю зернистості. За допомогою флексодруку можна збільшити шрифт, а також зробити ламінування, лакування продукції. Таким способом використовують технологію холодного тиснення фольгою, завдяки чому, дизайн стікерів набуває міцність, ефектність і виразність.

У нашій компанії, друк самоклеючих наклейок проводиться на сучасному, високоточному обладнанні, що дозволяє виконати замовлення в будь-якому обсязі, з будь-якими побажаннями і в найкоротші терміни.