CLOSE

Магніт ПВХ

На сьогоднішній день, все більшою популярністю користуються магніти ПВХ. Дані вироби представляють склеєні між собою ПВХ плівку і магнітний вініл. У більшості випадків Магнітний вініл з ПВХ покриттям поставляється в рулонах або листах.

Магніти ПВХ широко використовуються, як в рекламних цілях для зміни інтер’єрів або наклеювання на стіни, так і для сувенірів з подальшою порізкою. Друк здійснюється на струменевих широкоформатних принтерах.

Відзначимо, що магніти ПВХ мають другу назву PVC магніт. Вони виробляються з пластичного матеріалу, який дуже схожий зі звичайною гумою, яка забарвлена в насичені яскраві кольори. Якщо враховувати всі особливості технології виготовлення ПВХ магнітів, то можливе нанесення повнокольорового зображення.

В середньому, термін виробництва магнітів ПВХ становить близько п’ятнадцяти-двадцяти робочих днів, все на пряму залежить від тиражу і складності.

Відзначимо, що повнокольорове зображення можливо розмістити на акрилових і закатних магнітах, термін виробництва яких в середньому становить близько п’яти робочих днів.

Магніти ПВХ виступають в якості відмінного методу в процесі просування товарів або послуг компанії. Їх практична функція полягає в тому, щоб донести потенційному споживачеві рекламну інформацію. Це найпопулярніший і ефективний спосіб підвищити впізнаваність компанії або продукції.

Основні переваги магнітів ПВХ:

– оригінальне позиціонування вашої компанії і продукції;

– розташування довіри клієнтів;

– невисока вартість;

– даний сувенір завжди принесуть додому і розмістять на саме видне місце, на відміну від нав’язливих листівок або буклетів, які тут же викидаються.

Компанія “Фабрика поліграфії” пропонує вам виробництво магнітів ПВХ. Тільки у нас:

– висока якість виробів;

– унікальний і привабливий дизайн;

– доступні ціни та спеціальні пропозиції;

– своєчасність виготовлення;

– якісне обслуговування та сервіс.

На прикладі магнітів ПВХ ви зможете переконатися в ефективності даного методу просування компанії або продукції. ПВХ магнітики на холодильник принесуть очікуваний результат протягом, досить таки короткого періоду. Погодьтеся, що найголовніше в рекламуванні – це позитивний результат. Магніт ПВХ невеликий за розмірами, що має цікаву і оригінальну форму, завжди викличе підвищений інтерес.

Наша компанія займається виготовленням магнітів на холодильник вже не перший рік, тому ми знаємо, як виготовити оригінальний і красивий виріб. Перед виготовленням ви зможете надати власний макет або наші дизайнери зможуть виготовити його для вас. Ми працюємо за новими технологіями на спеціальному обладнанні.

Всі магніти ПВХ на замовлення ми виготовляємо для кожного клієнта. Ви зможете замовити магніти ПВХ будь-якої форми і розміру.

Для того, щоб замовити магніти ПВХ в Києві, вам достатньо зв’язатися з нашими менеджерами по телефону і вони із задоволенням проконсультують Вас з усіх питань.

Замовити магніти ПВХ Ви зможете зателефонувавши нам за телефоном + 38073-573-26-35.