CLOSE

Тейблтент

Пропонуємо Вашій увазі тейбл тенти, які є ефективним інструментом підвищення продажів кафе і ресторанів, який несе інформаційне навантаження. Для того, щоб тейблтент був дійсно ефективний варто грамотно підібрати колірну гаму, формат, шрифт і дизайнерське оформлення.

Також варто звернути увагу на формат виробу, найоптимальнішим можна вважати формат А5. Другий за затребуваністю – формат тейбл тенту А4.

Крім цього, потрібно звернути увагу на формат конструкції. Тейблтент А5 буде оптимальним рішенням у виборі виробу. Також часто використовується тейбл тент А4.

Переваги використання тейбл тентів

На продукції такого формату дуже зручно розміщувати інформацію будь-якого характеру, найбільш часто тейблтент використовують клуби, ресторани і кафе. Напевно, ви не раз помічали такі таблички на столиках закладів. Інформація на них може бути рекламного характеру (нові страви, напої) і акційного (спецпропозиції).

Не менш популярні тейбл тенти в салонах краси, магазинах, торгових “острівцях”, які розміщуються всередині торгових центрів. Супермаркети останнім часом стали активними замовниками тейбл тентів. Такі практичні і невеликі таблички з цінами або описом товару дуже зручно розміщувати на прилавках.

Брендований тейбл тент підвищує впізнаваність бренду і встановлюється на досить близькій відстані до відвідувача, що надає кожному бажаючому зблизька розглянути інформацію . При бажанні замовника, ми можемо виготовити тейблтент на замовлення в корпоративних кольорах.

Замовити тейблтент в Києві просто, достатньо просто зв’язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом з розділу “Контакти” і наші менеджери проконсультують з усіх питань.

Різновиди тейбл тентів

За бажанням замовника ми можемо виготовити двосторонні або односторонні конструкції. При цьому, двосторонні конструкції надають більше рекламного простору.

Тейбл тент може бути вертикальним або горизонтальним, все залежить від ваших уподобань і побажань.

Наші фахівці виконають Ваше замовлення в короткі терміни з якісних матеріалів і за доступними цінами.

У процесі виробництва тейбл тентів використовується міцне оргскло, при цьому основа продукції може бути кольоровою або прозорою. На основу тейбл тенту за бажанням клієнта ми можемо нанести логотип компанії або будь-яку іншу інформацію.

Чому вигідно замовити тейблтенти у нас?

Компанія “Фабрика поліграфії” є виробником, тому ми пропонуємо найдоступніші ціни і найвигідніші умови співпраці. Зв’яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом з розділу “ контакти” і наші менеджери зможуть детально проконсультувати вас.