CLOSE

Заказать магнит-фоторамкуЗамовити магніт-фоторамку

Сучасні рекламні носії вражають своєю різноманітністю. Тому так важливо відрізнятися від конкурентів, що б саме Ваш товар зацікавив і запам’ятався потенційного клієнта. Компанія “Фабрика” займається виробництвом магнітів вже не перший рік, тому знає всі тонкощі і нюанси магнітів. Ми точно знаємо які саме магніти на холодильник здатні зацікавити споживачів.

Завдяки широкому асортименту кожна компанія може відрізнятися від своїх конкурентів. Найбільшою популярністю користуються магніти-фоторамки.

Це дуже цікаве рішення рекламування і просування своєї продукції. На такій фоторамці ми зможемо розмістити ваш логотип, контактні дані або зображення самого продукту.  Магніт фоторамка досить таки проста, але дуже корисна річ. Вона стати в нагоді в кожному будинку, для того, що б утримати фотографію, і в той же час вона може містити на собі різну інформацію.

Фоторамка магніт може кріпитися на будь-яку металеву поверхню. Найбільш улюбленим місцем, куди кріпляться магнітики це-холодильник, тому всі члени сім’ї можуть постійно розглядати і підсвідомо запам’ятовувати інформацію на ній.

Фотографія, яка розміщена в такій фоторамці магніті буде завжди перед очима, а атак як вона дуже подобатися людині, відповідно і Ваша реклама буде підсвідомо виробляти гарне враження.

Магнітна рамка для фото вважається найбільш простим, зрозумілим і затребуваним сувеніром.  Протягом тривалого часу великі компанії замовляють дану продукцію, яка викликає тільки позитивні емоції у потенційного клієнта. Саме призначення такого рекламного продукту говорить про її цільової спрямованості. Потенційні клієнти дуже люблять розміщувати свої дорогі серцю фотографії, які у них пов’язані з приємними емоціями в рамку. А наявність на ній вашого бренду, логотипу або товару дозволяє рекламувати себе. При цьому ви вкладаєте свої гроші тільки раз.

Замовити магніт фоторамку ви зможете в компанії” Фабрика”. Ми пропонуємо найвигідніші умови для всіх наших клієнтів. Тільки у нас купити фоторамку магніт недорого ви зможете в будь-якій кількості.

Виготовлення магнітних фоторамок має чітке орієнтування на розміщення на них рекламної інформації.  Тому найбільш часто нашими клієнтами стають компанії, які займаються виробництвом товаром або організації сфери послуг.

Магніт фоторамка дозволяє фантазії її власника розгулятися по повній програмі. Є дуже багато поверхонь з металу, де може знаходитися такий рекламний сувенір. Помістити фотографію в магнітну фоторамку можливо абсолютно будь-якого розміру, так як замовити рамки для фотографій можливо різних габаритів і будь-якої форми.

Відзначимо, що поле фоторамки на вініловому магніті цілком достатньо для розміщення на ньому рекламної інформації та логотипу. Основою магніту фоторамки є вініловий магніт.

Для того, що б купити фоторамку магніт вам достатньо зателефонувати +380735732635