CLOSE

Заказать магнит-фоторамкуЗамовити магніт-фоторамку

Сучасні рекламні носії вражають своєю різноманітністю. Тому так важливо відрізнятися від конкурентів, щоб саме Ваш товар запам’ятався і зацікавив потенційного клієнта. Компанія “Фабрика поліграфії” займається виробництвом магнітів вже не перший рік, тому знає всі тонкощі і нюанси магнітів. Ми точно знаємо які саме магніти на холодильник здатні зацікавити споживачів.

Завдяки широкому асортименту кожна компанія може відрізнятися від своїх конкурентів. Найбільшою популярністю користуються магніти-фоторамки.

Це дуже цікаве рішення рекламування і просування своєї продукції. На такій фоторамці ми зможемо розмістити ваш логотип, контактні дані або зображення самого продукту.  Магніт фоторамка досить таки проста, але дуже корисна річ. Вона може стати в нагоді в кожному будинку, для того, щоб розмістити фотографію, і в той же час, вона може містити на собі різну інформацію.

Фоторамка-магніт може кріпитися на будь-яку металеву поверхню. Найбільш улюбленим місцем, куди кріпляться магнітики це-холодильник, тому всі члени сім’ї можуть постійно розглядати і підсвідомо запам’ятовувати інформацію на ній.

Фотографія, яка розміщена в такій фоторамці магніті буде завжди перед очима, а так як вона дуже подобається людині, відповідно і Ваша реклама буде підсвідомо виробляти гарне враження.

Магнітна рамка для фото вважається найбільш простим, зрозумілим і затребуваним сувеніром.  Протягом тривалого часу великі компанії замовляють дану продукцію, яка викликає тільки позитивні емоції у потенційного клієнта. Саме призначення такого рекламного продукту говорить про її цільову спрямованність. Потенційні клієнти дуже люблять розміщувати свої дорогі серцю фотографії, які у них пов’язані з приємними емоціями в рамку. А наявність на ній вашого бренду, логотипу або товару дозволяє рекламувати себе. При цьому ви вкладаєте свої гроші тільки раз.

Замовити магніт-фоторамку ви зможете в компанії “Фабрика поліграфії”. Ми пропонуємо найвигідніші умови для всіх наших клієнтів. Тільки у нас купити фоторамку-магніт недорого ви зможете в будь-якій кількості.

Виготовлення магнітних фоторамок має чітке орієнтування на розміщення на них рекламної інформації. Тому, найчастіше нашими клієнтами стають компанії, які займаються виробництвом товарів або організації сфери послуг.

Магніт-фоторамка дозволяє фантазії її власника розгулятися по повній програмі. Є дуже багато поверхонь з металу, де може знаходитися такий рекламний сувенір. Помістити фотографію в магнітну фоторамку можливо абсолютно будь-якого розміру, так як замовити рамки для фотографій можливо різних габаритів і будь-якої форми.

Відзначимо, що поля фоторамки на вініловому магніті цілком достатньо для розміщення на ньому рекламної інформації та логотипу. Основою магніту фоторамки є вініловий магніт.

Для того, щоб купити фоторамку-магніт вам достатньо зателефонувати +380735732635