CLOSE

Повітряні кулі з нанесенням

Повітряна кулька – невід’ємний атрибут будь-якого свята. Без нього не обходиться урочистий захід, День Народження, відкриття магазину, салону і так далі. Ми пропонуємо внести різноманітності за допомогою нанесення друку і зробити ваші повітряні кульки унікальними. Кулі з нанесенням логотипу є ефективним рекламним носієм і сприяють залученню уваги всім оточуючим. З ними легко оформити будь-яке свято, справити незабутнє враження і подарувати гарний настрій. За роки роботи ми максимально досягли удосконалення та якості в нашому професіоналізмі. Наша компанія “Фабрика поліграфії” здійснить друк на кулях в Києві як одноколірну, так і багатобарвну, також можливий друк фарбою металік.

Ми використовуємо якісне, сучасне обладнання, яке відмінно справляється з будь-якими труднощами, а також працюємо з екологічно чистими полімерними фарбами, завдяки чому, кульки не деформуються і не втрачають яскравості при надуванні. Нанесення друку дуже тонкий і кропіткий процес, з яким успішно працюють наші кваліфіковані співробітники. Якщо у вас виникли труднощі з вибором друку, зв’яжіться з нами, і ми з радістю допоможемо Вам підібрати оптимальний варіант нанесення друку і визначитись з вибором відповідних надувних кульок. Цифри, малюнки, емблеми, різні написи – це все ми можемо надрукувати на кульках.

За допомогою повітряних кульок можна ефектно оформити різні заходи, вечірки, корпоративи і створити приємну атмосферу для всіх відвідувачів. Для прикраси приміщень можна використовувати декорації з латексних виробів.

У вас є унікальна можливість замовити кульки, за прийнятною ціною, з одностороннім або двостороннім нанесенням логотипу, а також додатково вибрати красиві палички, стрічки, затискачі і так далі.

Яскраві кульки легко запам’ятовуються і привертають увагу всіх оточуючих. Друк з логотипом наноситься на кульки в два, три і більше кольору, і є відмінним рекламним носієм на промо-акціях, виставках, святах.

На повітряні кульки наносять привітання до Дня Народження, різні написи, картинки, значки, символи, цифри, любовні зізнання, фотографії персонажів, запрошення в гості, знамениті вирази, рекламні промо-акції, популярні бренди і так далі.

Ми пропонуємо вам сучасний, ефективний підхід до реклами, за допомогою нанесення друку логотипу на кульки. Рекламні кампанії та PR заходи не обходяться без візуальної демонстрації. Повітряні кулі із зображенням або логотипом фірми не залишаться без уваги і принесуть яскраві емоції і гарний настрій всім оточуючим. Промоутери миттєво завоюють інтерес, і привернуть увагу за допомогою високої зв’язки яскравих кульок.

Повітряні кулі – Це не просто святкова атмосфера, а й потужний рекламний двигун, що значно підвищує імідж вашої компанії. Поспішайте оформити у нас ЗАМОВЛЕННЯ – заручіться підтримкою професіоналів.