CLOSE

Сувенірна продукція

Рекламно-сувенірна продукція Київ

На сьогоднішній день рекламно-сувенірна продукція дуже затребувана. Наша компанія пропонує широкий асортимент, високу якість, оперативні терміни і доступні ціни. У нас ви можете замовити виробництво рекламно-сувенірної продукції з самого нуля. Наші фахівці, враховуючи всі Ваші побажання створять макет вашого майбутнього виробу, щоб ви могли наочно подивитися як буде виглядати ваше замовлення.

Рекламна індустрія обширна, при цьому абсолютно не маленьку її частину займає рекламно сувенірна продукція. Незалежно від розміру компанії і її оборотів, до замовлення такого роду рекламного інструменту вдаються всі. На сьогоднішній день рекламні сувеніри давно вже перестали бути просто приємними презентами, вони змогли вийти на новий рівень і являти собою обов’язковий бізнес атрибут.

На сувенірну продукцію покладається відразу кілька функцій:

– підкреслює імідж і створює довірче ставлення до компанії;

– впізнаваність бренду;

– ефективний інструмент просування.

Погодьтеся, всі люблять отримувати приємні презенти. Дуже важливо продумати дизайн такого сувеніра, щоб дивлячись на нього тут же захотілося взяти з собою, а не викинути в першу ж урну. Презентабельний сувенір неодмінно розмістять на самому видному місці, відповідно, ваша реклама завжди буде перед очима. Якщо ви хочете презентувати свою компанію на бізнес зустрічі, в такому випадку, найкраще вам підійдуть бізнес-сувеніри, а іноді потрібно вдатися до виготовлення ексклюзивної продукції, так званих VIP подарунків.

Рекламно-сувенірна продукція з корпоративною символікою вважається найпоширенішою. Сувенір з фірмовим логотипом також може активно використовуватися всередині колективу, це зміцнює корпоративний дух. Фірмові ручки, кружки, блокноти та інша поліграфія дає чітке уявлення відвідувачеві про компанію і про її серйозність.

Вже давно склалася така тенденція, що на свята партнерам по бізнесу потрібно вручати сувеніри з корпоративною символікою. Це може бути все що завгодно (блокноти, чашки, календарі, парасольки, футболки, органайзери і тд.).

Можна сміливо вважати такі фірмові подарунки ідеальним маркетинговим ходом.

Останнім часом стало дуже популярним проводити різного роду виставки, семінари, промо-акції, а це ідеальний привід поширити свою рекламно-сувенірну продукцію (флешки, толстовки, плакати, футболки).

Рекламно-сувенірна продукція в корпоративному стилі, є досить ефективним і доступним рекламним інструментом, завдяки якому ви зможете досягти відразу кілька цілей: збільшити продажі, підвищити лояльність до вашої компанії.