CLOSE

Ручки з нанесенням

Сувенірні ручки вважаються найпопулярнішим подарунком серед клієнтів і партнерів в рекламних цілях. Ручки з друком логотипу сприяють поширенню інформації про Ваші послуги і товар на різних заходах, конференціях, промоакціях, виставках і семінарах. Впізнаваність і популярність товару підвищиться за допомогою фірмового логотипу вашого підприємства або проведеного заходу на сувенірних ручках.

На нашому сайті ви можете ознайомитися з великим асортиментом продукції, переконається в оригінальності та унікальності кулькових ручок, підібрати, в різній ціновій політиці, відмінний сувенір на масовий захід, або ж вибрати престижний подарунок для ділових партнерів і працівників компанії. Співробітники вашої компанії так само можуть використовувати ручки з логотипом для іміджу організації та підняття корпоративного духу.

Ручки з фірмовим логотипом – безумовно працюючий вид рекламної продукції. Згідно зі статистикою, ділова людина користується ручкою не менше одного разу на годину, протягом дня, саме тому, ваш сувенір можна успішно використовувати в якості ефективного, ненав’язливого і корисного рекламного носія. Завдяки змінному стрижню, ручка з логотипом прослужить тривалий час, а також зросте і термін рекламного посилу.

За допомогою великого асортименту авторучок, від пластикових, кулькових до металевих, є можливість залишити кожного клієнта задоволеним.

Рекламні та сувенірні промо ручки є ефективним методом реклами, який використовують в будь-якому виді діяльності.

У нашій компанії ви можете замовити Сувенірні ручки оптом, а також здійснити будь-який друк на них. Логотип на ручках може бути виконаний в різноманітних тонах вашої фірми або будь-якому іншому кольорі. Техніка нанесення логотипу виконується методом тамподруку.

Методика дозволяє перенести барвисте зображення з друкованої матриці на матеріал. Друк наносять в будь-якій кольоровій гамі з різним змістом. Для виконання повної інформаційної функції, друк краще наносити на верхню частину ручки, яка добре проглядається під час користування. Створити привабливий імідж компанії і з легкістю перетворити звичайний канцелярський предмет в елемент корпоративного стилю вам допоможе нанесення логотипу.

У нашому штаті працюють найдосвідченіші співробітники на сучасному обладнанні, які враховують будь-які побажання замовника і виконують роботу з усіма тонкощами барвистого зображення, без втрати якості передачі кольору. На металеві ручкидДрук наносять за допомогою лазерного гравіювання.

Малюнок або напис створюють під впливом спрямованого лазера, в результаті чого з’являються поглиблення, які не тьмяніють з часом і стійкі до стирання. Створення ручки з лазерним гравіюванням управляється комп’ютером, завдяки чому, друк наносять в різних цифрових форматах. Цей спосіб гравіювання можна назвати довговічним.

Недорогі, якісні Сувенірні ручки на замовлення — один з напрямків діяльності нашої компанії. Ми виробляємо і друкуємо вироби з гарантією якості за прийнятною ціною, виготовляємо в стислі терміни. Заощадити Ваш час допоможе зручна форма замовлення.

Сувенірні ручки з печаткою – кращий спосіб розповісти світу і про вас, і про вашу продукцію!