CLOSE

Магнит с блокнотом для записейМагніт з блокнотом для записів

Правильне розміщення реклами-це половина успіху. На сьогоднішній день існує безліч рекламних носіїв, вартість яких досить таки висока. Раді представити Вашій увазі недорогий, але ефективний варіант – магніт з блокнотом для запису. На сьогоднішній день – це один з різновидів промосувенірів, на яких може бути ваша реклама.

Магніт з блокнотом для запису являє собою комбінацію блокнота і плоского магніту. Такий вид магніту вже кілька років застосовується як ефективний рекламний носій. На ньому ви зможете розмістити свою рекламу, контактні дані, саму продукцію. Магніт з блокнотом для запису надає подвійний рекламний ефект. По-перше, рекламну інформацію можна розмістити на самому магніті, який буде постійно на очах у потенційного споживача, а по-друге – реклама буде перебувати на кожному відривному листку, який також постійно перебуватиме перед очима і може передаватися іншим особам.

Магніт складається з двох частин, безпосередньо самого магніту і блокнота з відривними листами, який часто кріпиться нижче. Прийнятна кількість сторінок в блокноті 25, але при бажанні, кількість можна змінити.

Погодьтеся, що магніт з блокнотом — це дуже зручна річ, для тих хто любить залишати записочки. Холодильником користуються всі, тому записи не залишаться непоміченими. У слідстві того, що магніт з блокнотом постійно попадається людині на очі, інформація на ньому візуально запам’ятовується.

А також перед походом в магазин ви зможете, не відходячи від холодильника, написати список необхідних товарів. Магніт з блокнотом завжди під рукою. Це зручно, красиво і функціонально.

Що стосується інформації, яка може бути на магніті, це може бути все що завгодно: номер телефону, логотип фірми, фото товару, сайт. Ми, компанія-виробник магнітів, зможемо втілити в життя будь-яке Ваше побажання.

Виробництво магнітів – це дуже трудомісткий процес, в якому ми застосовуємо тільки найновіші технології та якісні матеріали. Процес виробництва магнітів з блокнотом для запису продуманий до дрібниць. Ми займаємося цим не перший рік, тому встигли завоювати довіру у замовників, завдяки своєчасному і якісному виконанню своєї роботи. Блокноти, які кріпляться на магніт, дуже зручні у використанні. Ви зможете відривати ту кількість листів, яке вам необхідно, не знімаючи магніт з холодильника.

Шапка магніту може бути різноманітної форми і кольору. Яскраві і помітні магніти не залишаться без уваги.

На сьогоднішній день саме магніт з блокнотом, вважається найефективнішим способом реклами. Так як є подвійним рекламним носієм. Купити магніт з блокнотом зможе кожен, так як вартість його не велика, тому Ваша реклама стане доступна всім. Невеликий, приємний сувенір у вигляді магніту з блокнотом припаде до душі будь-кому, хто любить прикрашати свій холодильник.

Компанія “Фабрика поліграфії” за бажанням замовника може упакувати магніт з блокнотом в окремий поліетиленовий пакетик, що дає можливість вкладати його в упаковку з продуктами харчування. Таким чином, це буде приємний сувенір для споживача, на якому завжди може бути ваша реклама.

Вартість виробництва магніту з блокнотом залежить від багатьох факторів: розміру магнітної основи, форми і розміру самого блокнота для запису, кількості листів в блокноті.

Ми виготовимо магніт з блокнотом будь-якої форми, кольору і розміру, виходячи з Ваших побажань.

Замовити магніти з блокнотом недорого, Ви зможете зателефонувавши нам прямо зараз: + 38073-573-26-35.