CLOSE

Виготовлення штанцформи Київ

виготовлення штанцформи Київ Компанія “Фабрика поліграфії” давно займається виготовленням вирубних штампів, які використовуються для поліграфічної продукції і для виробництва упаковки. Ми зможемо завдяки нашому сучасному обладнанню виготовити для вас найрізноманітніші штампи, всі обмеження може поставити лише замовник. Для вирубки абсолютно будь-якої складності ми виробляємо штанцформи. Завдяки професіоналізму співробітників і багатому досвіду, ми випускаємо продукцію за мінімальним терміном і дуже високої якості. У нашому виробництві використовуються тільки вирубні і біговальні ножі від провідних фірм-виробників.

Всі виробництва штранцформ діляться на три основних типи, які безпосередньо залежать від класу приладів:

Перший тип: ротаційні штанцформи.

Другий тип: плоскі штанцформи під тигельний прес.

Третій тип: плоскі штанцформи під валковий прес.

Штанцформи — це вирубні штампи, які складаються з фанери, в яку поміщені вирубні ножі зі сталі. Конфігурацію ці ножі можуть мати абсолютно різну, все залежить від складності пакувального виробу, для якого ці ножі використовуються.

Штанцформами обробляється такий матеріал як: пластик, гофрокартон, папір, плоский картон, шкіра. Головна особливість вирубних штанцформ це те, що шатнцформи ідеально повторять кожен вигин підготовлюваного виробу, в стані, коли воно розкладено.

Плоскі штанцформи під тигельний прес мають ножі зменшеної товщини. Лазерним променем в фанері робиться пропив і в нього вставляються ножі.

Вирубні штампи виготовляються лише, коли від замовника отримані відомості про матеріал, який буде при виробництві виробу.

Якщо у замовника коробка, яка має на увазі індивідуальну, ексклюзивну конструкцію, то штанцформи створюється тільки за кресленнями, які передає замовник.

Коли планується виготовлення штанцформ поширених, популярних конструкцій коробок, то від замовника креслення не обов’язкові. У цьому випадку замовник тільки передає компанії “Фабрика поліграфії” розміри коробки, внутрішні або зовнішні.

У нашій компанії ви знайдете відповіді на будь-які питання, що стосується: штамп, штанцформа, вирубне оснащення, вирубне пресування, висікальний штамп, вирубне оснащення ,виготовлення штанцформ, вирубна штанцформа, валковий прес, вирубне обладнання та багато інших термінів.

Послуги компанії “Фабрика поліграфії”:

– виробництво штанцформ для вирубки. Створення штампів, які призначені для вирубки коробок з гофри, картону, вирубки пазлів, різноманітної рекламної продукції.

– Різання лазером фанери, різання лазером дерева, різання лазером пластика і різання лазером оргскла.

– Проектування і макетування коробок в процесі розробки упаковки.

Причини, чому штанцформи і вирубні штампи замовляють у нас:

– Виготовлення вирубних штампів і лазерна різка виробляються тільки на сучасному обладнанні.

– Висока якість вирубних штампів, які виготовлені нашими фахівцями. Кваліфікований персонал, точність обладнання та якісні матеріали – все це дає відмінну продукцію.

– Наша компанія співпрацює з виготовлення штанцформ, вирубних штампів з багатьма великими промисловими підприємствами.

– Великий досвід виробництва штампів.

– Мінімальні терміни різання штампів в Києві і мінімальні терміни виготовлення штанцформ в Києві.

– Наше виробництво має вигідне розташування.

– Висока кваліфікація всіх наших співробітників.

– Індивідуальний підхід до клієнта і високий рівень обслуговування.

– Можливість консультації з фахівцями компанії “Фабрика поліграфії” з питань виготовлення макетів і проектування упаковки. Можливість створення будь-якої упаковки.

– Дисконтна програма для постійних клієнтів

– Доступні ціни на штанцформи в Києві