CLOSE

Вироби з пластизолю

На сьогоднішній день, в рекламній індустрії дуже популярні вироби з пластизолю на замовлення. Пластизоль – це м’яка міцна гума, яка легко гнеться. З нього виробляють барвисті і яскраві магніти, брелоки, етикетки, браслети, підставки для телефонів та інші види сувенірів. Таку продукцію часто замовляють, тоді, коли потрібен сучасний і оригінальний подарунок або презент.

Компанія “Фабрика поліграфії” виготовляє ПВХ-вироби приємні на дотик, практично будь-яких форм і розмірів. Колір таких виробів не тьмяніє, оскільки має насичені, яскраві фарби, які підбирають за допомогою Pantone. Завдяки технологіям виробництва, такі вироби можна зробити об’ємними або плоскими. Це мистецтво вимагає досвіду і уваги для досягнення якості і хорошого результату.

Наша компанія володіє необхідними знаннями з виробництва PVC виробів. Кваліфіковані співробітники максимально якісно виготовлять продукцію і втілять ваші бажання в реальність. За вашим макетом або за спеціально розробленим нами графічному малюнку, фахівці відливають форму, яка в подальшому і буде виступати в якості виробу.

Якщо вам потрібні оригінальні, яскраві, нестандартні вироби, з максимальною якістю, виготовлені в найкоротші терміни, які здатні звернути на себе увагу і порадувати замовника, тоді саме ПВХ продукція найбільш відповідний варіант. Це ефективний і надійний помічник в рекламі, за допомогою якого можна представити свій товар або компанію, або ж просто порадувати оточуючих приємним подарунком.

Наша компанія спеціалізується на виробництві виробів з пластизолю, які відрізняються оригінальністю і високою якістю. Ми використовуємо сучасне обладнання і власну, розроблену технологію виготовлення PVC-виробів для вигідного просування товару вашої компанії або актуального сувенірного подарунка на будь-який захід, подію і свято.

Унікальні, високоякісні ПВХ-вироби, неодмінно порадують Вас і кінцевого одержувача сувеніра. Замовити такого виду продукцію можна в одиничному екземплярі або ж у великому тиражі на нашому сайті. Зручна форма оплати дозволяє зробити готівковий і безготівковий розрахунок. Також ви можете скористатися кур’єрською доставкою, яка неодмінно доставить замовлення в чітко обумовлені терміни.

Перевагами нашої компанії є виготовлення невеликими партіями виробів, легкість в узгодженні форми, розміру і кольору продукції, а також швидкість при виготовленні зразків. Ми маємо досить широку палітру кольорів для більшості робіт, від флуоресцентних до звичайних і тих, які світяться в темряві. Наші фахівці, за сучасною технологією, розробляють і виготовляють форми для лиття.

При замовленні та купівлі великої партії виробів з пластизолю, ви гарантовано отримаєте спеціальні умови співпраці з нами, це може бути безкоштовна доставка або знижка, а також приємний подарунок. Звертайтеся до нас, і ми здивуємо вас оригінальними і новими рішеннями.