CLOSE

Виробництво ігор

Виробництво ігор – одне з найцікавіших напрямків нашої компанії ми вважаємо виготовлення настільних ігор. Ми займаємося ним вже кілька років і можна сміливо сказати, що це цікава робота для нас самих.

Виробництво настільних ігор здійснюється за певною технологією із застосуванням екологічної сировини, як вітчизняного так і європейського виробництва, яке повністю безпечне для дітей і має всі сертифікати. У виробництві ми використовуємо чисті ” харчові” пластмаси, целюлозний картон, натуральне дерево.

Ми стежимо за новинками в ігровій індустрії, тому постійно намагаємося вдосконалюватися і пропонувати своїм клієнтам тільки свіжі рішення.

Створення настільних ігор складається з декількох кроків: розробка гри і її конструювання, виробництво настільних ігор в потрібній кількості.

Для створення більшості ігор ідеально підходить плоский картон, так як він ідеальний для висічного прорізування, після чого може бути з легкістю заламінований плівкою.

Гладка поверхня картону підвищує цінність продукції, все виглядає естетично, красиво і акуратно, при цьому надає розмах для творчості і створення унікальних головоломок, пазлів, ігор.

Плоский картон для створення настільних ігор повністю відповідає всім нормам і має всі сертифікати безпеки. Він також ідеально підходить для створення упаковки під настільну гру.

Компанія “Фабрика поліграфії” пропонує вам широкий асортимент настільних ігор. Ми можемо виготовити настільну гру на замовлення як в класичному виконанні, так і в неформатному.

Настільні ігри, як показує наш досвід, можуть бути використані не тільки для спільного проведення часу дітей і дорослих, але і як рекламний інструмент вашої компанії.

Гра може бути створена таким чином, що в ній будуть присутні елементи вашого корпоративного стилю, можливо продукції або послуги. Такі ігри можуть бути відмінними презентами партнерам, колегам, співробітникам і звичайно ж потенційним клієнтам.

Нашими постійними клієнтами в сфері настільних ігор, в основному, є великі компанії, так як вони прагнуть виділятися і зміцнювати корпоративний дух, впроваджуючи різного роду “фішки” для відпочинку своїх співробітників і залучення нових клієнтів. Кожна гра унікальна, ми виготовимо настільні ігри виходячи зі специфіки вашого бізнесу. За бажанням замовника ми можемо зробити друк настільних ігор, таких як: лото, монополія і тд., але доповнити її елементами вашої компанії.

Замовити настільні ігри в Києві ви зможете в компанії “Фабрика поліграфії” зручним для Вас способом з розділу “контакти“. Якщо ви ще не визначилися, що саме хочете, наші менеджери із задоволенням проконсультують Вас з усіх питань і зможуть підібрати оптимальний варіант.