CLOSE

Виготовлення ігор будь-якої складності, телефонуйте: +38073-573-26-35

розпорядок дня на магнітиках для хлопчиків

в наборі:

83 карти
76 ілюстрацій з різними діями і завданнями
Розпорядок дня на магнітиках для хлопчиків

Розпорядок дня на магнітиках для дівчаток

В наборі:

83 карти
76 ілюстрацій з різними діями і завданнями
Розпорядок дня на магнітиках для дівчаток

Розпорядок дня для хлопчиків

В наборі:

1 дошка-планнер
3 поля
18 віконець на магнітах
100 карток
93 ілюстрації з різними діями і завданнями

Розпорядок дня для дівчаток

В наборі:

1 дошка-планнер
3 поля
18 віконець на магнітах
100 карток
93 ілюстрації з різними діями і завданнями
1 дошка-планнер 3 поля 18 віконець на магнітах 100 карток 93 ілюстрації з різними діями і завданнями

Годинник-планнер 6+ для хлопчиків

В наборі:

1 годинник-планнер
100 магнітних фішок з ілюстраціями різних дій і завдань
Годинник-планнер 6+ для хлопчиків

Годинник-планнер 6+ для дівчаток

В наборі:

1 годинник-планнер
100 магнітних фішок з ілюстраціями різних дій і завдань
Годинник-планнер

одне з найцікавіших напрямків нашої компанії ми вважаємо виготовлення настільних ігор. Ми займаємося ним вже кілька років і можна сміливо сказати, що це цікава робота для нас самих.

Виробництво настільних ігор здійснюється за певною технологією із застосуванням екологічної сировини як вітчизняного так і європейського виробництва, яке повністю безпечно для дітей і має всі сертифікати. У виробництві ми використовуємо чисті” харчові ” пластмаси, целюлозний картон, натуральне дерево.

Ми стежимо за новинками в ігровій індустрії, тому постійно намагаємося вдосконалюватися і пропонувати своїм клієнтам тільки свіжі рішення.

Створення настільних ігор складається з декількох кроків: розробка гри і її конструювання, виробництво настільних ігор в потрібній кількості.

Для створення більшості ігор ідеально підходить плоский картон, так як він ідеальний для висічного прорізування, після чого може бути з легкістю заламинирован папером барвистою високої якості.

Гладка поверхня картону підвищує цінність продукції, все виглядає естетично, красиво і акуратно, при цьому надає Розмах для творчості і створення унікальних головоломок, пазлів, ігор.

Плоский картон для створення настільних ігор повністю відповідає всім нормам і має всі сертифікати безпеки. Він також ідеально підходить для створення упаковки під настільну гру.

Компанія “Фабрика” пропонує вам широкий асортимент настільних ігор. Ми можемо виготовити настільну гру на замовлення як в класичному виконанні, так і в неформатному.

Настільні ігри, як показує наш досвід можуть бути використані не тільки для спільного проведення часу дітей і дорослих. але і як рекламний інструмент вашої компанії.

Ігри може бути створена таким чином, що в ній будуть присутні елементи вашого корпоративного стилю, можливо продукції або послуги. Такі ігри можуть бути відмінними презентами партнерам, колегам, співробітникам і звичайно ж потенційним клієнтам.

Нашими постійними клієнтами в сфері настільних ігор в основному є великі компанії,так як вони прагнуть виділятися і зміцнювати корпоративний дух, впроваджуючи різного роду “фішка” для відпочинку своїх же співробітників і залучення нових клієнтів. Кожна гра унікальна, ми виготовимо настільні ігри виходячи зі специфіки вашого бізнесу. За бажанням замовника ми можемо зробити Друк настільних ігор, таких як: лото, монополія і тд. але доповнити її елементами вашої компанії.

Замовити настільні ігри в Києві ви зможете в компанії ” Фабрика “зручним для Вас способом з розділу”контакти“. Якщо ви ще не визначилися, що саме хочете, наші менеджери із задоволенням проконсультують Вас з усіх питань і зможуть підібрати оптимальний варіант.