CLOSE

Виробництво магнітів в Києві

Виготовлення магнітів на замовлення в Києві  – це один з головних напрямків нашої компанії. Ми вважаємо, що магніт – це ідеальний рекламний носій. Його місце проживання – холодильник, складно згадати будь-який не дорогий (до 2 грн.) сувенір, який роками знаходиться перед очима ваших клієнтів.

Зараз кожен день з’являється багато нових способів донесення рекламної інформації до кінцевого споживача, серед них і магніти на холодильник.

Ця галузь реклами порівняно молода і з’явилася недавно. Але за цей короткий час західні магніти повністю змогли витіснити стікери, якими обклеювався холодильник до їх появи. Магніти перетворилися в одне з улюблених розваг людей, магніти дарують, магніти збирають.

Холодильник в будинку дуже важливе “місце” його весь час використовують господині, діти шукають в ньому смачненьке, ось чому обклеювати його красивими сувенірними магнітами стало так поширено. І ось чому продаж магнітів дуже прибутковий бізнес. Логіка проста: ви розміщуєте на магніті ненав’язливу рекламу і продаєте магніти оптом. У цьому Вам допоможе компанія “Фабрика”.

Магнітики на холодильник.

Головні причини, чому неодимові магніти і звичайні магніти будуть затребувані:

Це стильна прикраса для одноколірної поверхні холодильника.

Як правило, з магнітиками пов’язані приємні моменти минулого і вони вважаються відмінною прикрасою інтер’єру, з цих причин рідко викидаються, це дає можливість тривалого перебування вашій рекламі в будинку потенційного клієнта.

з нашого досвіду ми бачимо, що зараз йде хвиля попиту на виготовлення магнітів на замовлення, а це сигнал для того, щоб скористатися цим нехитрим рекламним засобом і доносити до цільової групи населення відомості про свою продукцію або послуги.

Ми займаємося виготовленням магнітів в найкоротші терміни, завдяки сучасним технологіям, які є у нас у виробництві. Ми виготовляємо магніти будь-яких форм< / strong>, магніти будь-яких кольорів з різноманітних матеріалів . Ми рекомендуємо випускати рекламні магніти оптом – це недорогий дуже затребуваний сувенір.

Ми виробляємо такі типи магнітів:

Плоский рекламний магніт

Плоский рекламний магніт</a > будь-яких індивідуальних розмірів і форм. Найбільш затребуваний вид магніту в Києві. Плоский рекламний магніт це плоска магнітна наклейка з магнітного вінілу.

Магніт з блокнотом для запису

Магніт з блоком для запису – це комбінація плоского магніту і блокнота для записів. Цей вид магніту застосовується в основному для рекламних цілей.

Як правило, виріб складається з двох частин: плоского магніту, який стандартно знаходиться вгорі виробу, і блоку з відривними листами, який кріпиться до магніту. Звичайна кількість аркушів в блокноті-25шт., рекламну інформацію про вашу компанію, логотип, сайт або номер телефону можна розмістити як на магніті (магнітній частині виробу), так і на блокноті.

Магніт з календарем

Магніт-календар – Це ідеальний засіб нагадувати клієнтам про свою компанію протягом усього року. Завдяки тому, що на Магнітний вініл наноситься календарна сітка, логотип і вказуються ваші контакти.

Магніт-календар, в свою чергу, буває двох типів:

Плоский магніт з відривним календарем і плоский магнітик з надрукованим на ньому календариком. Календар дуже добре привертає увагу.

Магніт фоторамка

Магнітна рамка для фото на холодильник дозволить розмістити улюблену фотографію на холодильнику, і завжди нагадає про бренд як рекламний носій.

Такий магніт можна використовувати для прикріплення на нього фотографії. Чудовий подарунок.

Об’ємні магніти PVC (ПВХ)

Ці магніти володіють помітною фактурою і об’ємом, дуже приємні на дотик.

Акрилові магніти

Акриловий магніт має повністю прозорий пластиковий корпус. На такому магніті розміщують повнокольорове зображення.

Просто виберіть потрібний вам рекламний магніт зателефонуйте нам: +38 095 77 55 995 або надішліть лист: fabrikaf@gmail.com. І ми виготовимо для Вас будь-який звичайний або неодимовий магніт для Вашої компанії.