CLOSE

Магниты со смолойМагніти зі смолою

Компанія” Фабрика ” займається виробництвом магнітів не перший рік. У нашому арсеналі ви зможете знайти найцікавіші та оригінальні варіації магнітиків на холодильник. Серед яких: плоский магніт, вінілові магніти, Магніти фоторамки, магніт з календарем, магнітик – блокнот і багато іншого.

Магніти на холодильник – це вироби, які вирубані з листа гнучкого магнітного матеріалу по необхідному контуру, на який попередньо наносять рекламні зображення різними способами. Таким чином і виникають рекламні магніти, які на сьогоднішній день дуже популярні і ефективні, а вартість магнітів на холодильник вас приємно здивує, так як на ряду з іншими способами реклами цей досить таки не дорогий.

Цього року ми пропонуємо такий незвичайний і ефектний варіант рекламного сувеніра – магніт зі смолою. На поверхні такого магнітика зображення повністю заливають прозорою полімерною смолою, завдяки чому він виглядає більш виразно і об’ємно. При такому способі заливки фарби на магнітику стають більш насиченими і яскравими. До того ж варто сказати, що крім естетичних властивостей, прозора смола забезпечує надійний захист малюнка від різноманітних пошкоджень, а це забезпечить більш тривалий термін служби виробу.

Виробництво магнітів зі смолою в компанії “Фабрика” включає кілька етапів: друк повнокольорового зображення на паперовій основі, каширування підготовленого заздалегідь зображення на Магнітний вініл, заливка отриманого магнітика прозорою смолою.

При бажанні ми виготовимо магніти зі смолою будь-якого розміру, форми і кольору. За словами споживачів, магнітики зі смолою привертають набагато більше уваги, ніж звичайні магніти. Завдяки своїй об’ємності такі магніти виглядають набагато ефектніше. Смола, можна сказати створює враження лінзи, завдяки якій зображення ставати яскравіше схожим на глянець.

Без сумніву рекламна інформація Вашої компанії зберегтися на даному магнітику набагато довше, завдяки практичності такого сувеніра: стійкістю до перепадів температури, впливу агресивних середовищ, впливу ультрафіолету.

У більшості випадків на магнітик зі смолою можливо нанести логотип, назву та контактні дані компанії, зображення рекламованого товару або послуги або що-небудь інше.

Компанія “Фабрика” виготовить для вас якісні магнітики зі смолою в швидкі терміни. Ми цінуємо Ваш час тому наша команда працює в прискореному темпі. Купити магніти зі смолою може собі дозволить компанія різного рівня, так як вся принадність такого типу реклами, в тому, що вам не потрібно вкладати кошти на постійній основі, досить замовити магніти в Києві один раз і про вас дізнаються багато.

Магніти зі смолою можливо поширювати де завгодно і коли завгодно. Це просто незамінний атрибут будь-якої акції або презентації. Вручати магнітики на холодильник можливо в магазинах, на вулицях, торгових центрах. До того ж можливо вкладати такі сувенірчики в упаковки з продуктами харчування, для цього ми виготовимо для кожного магніту окремих поліетиленовий пакетик.

Наші фахівці допоможуть вам з вибором магніту. Магніти зі смолою-ефективний спосіб вашої реклами від компанії “Фабрика”.