CLOSE

Закатні магніти в Києві

Пропонуємо вашій увазі популярні, красиві і недорогі закатні магніти в Києві. Такі рекламні магніти на холодильник практичні, ефективні і дешеві.

Багато хто називає Закатні магніти-значками або значок на магніті, так як зовні вони нагадують значки, тільки зі зворотнього боку не шпилька, а магніт, який легко прикріпити на металеву поверхню.

Відзначимо, що процес виробництва закатних магнітів дуже схожий на виробництво закатних значків.

Замовити закатні значки в Києві неодмінно варто, так як вони відрізняються своїм презентабельним привабливим зовнішнім виглядом і товщиною, що робить позитивний вплив на їх споживчу перевагу.

Відзначимо, що на Закатний магніт можливо з легкістю нанести різну інформацію, яка на постійній основі буде нагадувати власнику про вас, ваш товар або послугу.

Закатні значки Київ практичні, дуже часто їх використовують для утримування різноманітних записочок на будь-якій металевій поверхні.

Сьогодні магніти на холодильник стали предметом колекціонування. Практично в кожному будинку на холодильнику можна побачити барвисті різноманітні магніти, привезені з відпустки або отримані на промоакції. Такі магніти на холодильник привертають увагу і ненав’язливо нагадують про вашу компанію. У компанії “Фабрика поліграфії” ви зможете замовити магніти на холодильник різноманітних форм, розмірів і кількості. Ми виготовимо для вас закатні магніти недорого в короткі терміни.

Виготовлення закатних магнітів в Києві і магнітних сувенірів, здійснюється на спеціальному обладнанні, способом вальцювання. Виробництво закатних магнітів на замовлення здійснюється на основі металевої заготовки прямокутної або круглої форми. Для виробництва західного магніту застосовується основа з магнітом для кріплення до холодильника. На основу розміщується поліграфічна повнокольорова картинка.

Закатні магніти можна поширювати різними способами: наприклад вкладати їх в упаковки з продукцією, для цього додатково можна виготовити маленькі поліетиленові пакетики, в які можна вкладати магніти і прикріплювати до продуктів. Також ви зможете роздавати їх на спеціальних виставках, промо-акціях, та й просто на вулиці. Потенційні покупці неодмінно позитивно поставляться до такого рекламного сувеніру і заберуть його додому.

Замовити закатні магніти на холодильник Ви зможете у нас по телефону: +38073-573-26-35. Наші фахівці із задоволенням проконсультують Вас і допоможуть з вибором магнітів для вашого бізнесу. Ми зможемо виготовити магніти на замовлення як за вашим ескізом, так і за ескізом нашого дизайнера. За короткі терміни ми виготовимо необхідну кількість магнітів високої якості.

Здивуйте своїх конкурентів оригінальним підходом до просування вашої компанії. Такий недорогий, але ефективний метод рекламування розрахований на тривалий час, так як магніти не псуються і не ламаються з часом, і відповідно вашу рекламу побачить велика кількість потенційних клієнтів.